ımage

Altınbaş Hediye Günleri Malatya Park’ta!

Kadınlar Festivali kapsamında festivale katılan kadınlarımız arasında yapılacak çekiliş sonrasında Baget Altın Kolye kazanma fırsatı seni Malatya Park’ta bekliyor!

kadın fest tekli söyleşiler web 1

Yasemin Taş

Altınbaş Hediye Günleri Malatya Park’ta! Kadınlar Festivali kapsamında festivale katılan kadınlarımız arasında yapılacak çekiliş sonrasında Baget Altın Kolye kazanma fırsatı seni Malatya Park’ta bekliyor!

kadın fest tekli söyleşiler web 2

Başak Kandi

Dermatolog ve İmmünoloji Uzmanı Başak Kandil 6 Mart Cuma günü Malatya Park’ta harika bir söyleyişi yaparak, başarı öyküsünü anlatacak. İlham alacağın harika bir söyleyişi için Malatya Park’a bekleniyorsun.

kadın fest tekli söyleşiler web 4

Öznur Sevme

Aydın Üniversitesi’nde öğretim üyesi olarak yerini alan Öznur Sevme 7 Mart Cumartesi günü içindeki gücü keşfetmek isteyen tüm kadınlarla Malatya Park’ta buluşuyor!

kadın fest tekli söyleşiler web 5

Elif Aşlamacı

Kariyerinde başarıyı yakalayan Güvenilir Ürün Platformu Genel Sekreteri Elif Aşlamacı, 8 Mart Pazar günü tüm kadınları Malatya Park’a davet ediyor.

kadın-fest-web

Malatyalı Kadınlar Burada

8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde, fırsat eşitliğinin yaratacağı farkı iş kadınlarımızdan dinliyor, çağdaş ve kalkınabilen bir toplum için kadınlarımızı destekliyoruz. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü Malatya Park'ta kutluyoruz.

600x600 (1)

Çocuklara müjde!

Ara tatilde Malatya Park ile Malatya İl Mill Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlediği çeşitli çalışmalar ve performans etkinlikleri var! 18-22 Kasım’da Ara Tatil Etkinlikleri’ni kaçırma.

emre-aydın-web

Malatya Park 10. yaşında!

🎂10. yılımıza özel 24 Kasım saat 16:00’da Emre Aydın konseri ile doğum günümüzü hep birlikte eğlenerek kutluyoruz.

asd

Kadınlar Gününe Özel Hediye Kabini

Kadınlar Gününe özel, 5-11 Mart tarihleri arasında, gün içerisinde yapacağınız toplam 100₺ ve üzeri alışverişlerinize Hediye Kabininden şahane süprizler yakalama şansını kaçırmayın!

etkinlik7 (1)

MASKİ Sergisi

MalatyaPark’ta gerçekleştirilen MASKİ Sergisi, Malatya Milletvekili ve Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ve Ak Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı tarafından da ziyaret edildi.

etkinlik5

Maşa ile Koca Ayı

Maşa ile Koca Ayı, 20-28 Ocak tarihleri arasında MalatyaPark’ta miniklere güzel vakitler yaşattı.

kadın fest tekli söyleşiler web 3

Münteha Adalı

Üreten ve başarılı kadınları Malatyalı Kadınlar Burda etkinliği ile seninle buluşturuyoruz! Başarılı iş kadını Münteha Adalı’nın 7 Mart Cumartesi günü gerçekleşecek olan söyleyişisini kaçırma!

kadın fest web 2

Malatyalı Kadınlar Burada

Başarılı iş kadınlarının bir arada buluştuğu ilham verici konuşmaların ve başarı hikayelerinin anlatıldığı etkinlik Malatyalı Kadınlar Burda 5-8 Mart tarihleri arasında Malatya Park’ta!

AYHAN TAŞ 600x600

Malatya Uluslararası Film Festivali kapsamında düzenlenen Minder Sohbetleri baş-lı-yor!

16-17-18 Kasım tarihleri arasında düzenlenen etkinliğimizde, Açelya Elmas konseriyle eğlenecek, Ayhan Taş, Selahattin Taşdöğen, Ümit Acar, Haluk Piyes ve Nilay Toprak gibi değerli konuklarımızla, keyifli sohbetler edeceğiz. Minder Sohbetlerini kaçırma, Malatya Park’ta buluşalım!

malatya-park-takip-edin-web-2

10. Yılımıza özel sürprizler seni bekliyor!

Bizi takip edin, her gün 10 hediyelik yarışmadan birini kazanma şansını yakalayın! Tek yapmanız gereken @malatyapark hesabımızı takip etmek ve kampanya gönderilerimizi beğenip, haberdar olmasını istediğiniz bir arkadaşınızı yorumlarda etiketlemek. Hadi hemen bizi takip et 1 Kasım’dan itibaren duyuracağımız yarışmalara katıl şansını arttır.

kral şakir web slider

Kral Şakir miniklerle Malatya Park’ta buluşuyor!

16-24 Kasım tarihleri arasında her gün ücretsiz olarak 14.00-16.00-18.00 seanslarında tüm minikleri bekliyor!

123

2. Ordu Bölge Bandosu

MalatyaPark’ta gerçekleştirilen MASKİ Sergisi, Malatya Milletvekili ve Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ve Ak Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı tarafından da ziyaret edildi.

etkinlik6

“Ya Sen Olsaydın!” Sergisi

MalatyaPark’ta gerçekleştirilen “Ya Sen Olsaydın!” Sergisi katılımcılarına lösemi hastalığı ile farkındalık kazandırdı.

,

“İlk Manşetler” Sergisi

Malatya Gazeteciler Cemiyeti tarafından düzenlenen “İlk Manşetler” sergisi, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık ve Malatya Emniyet Müdürü Dr Ömer Urhal’ın katılımıyla MalatyaPark’ta açıldı.