Etkinlikler

Malatya Park Sosyal Ağlar

Etkinliklerimizi; www.facebook.com/avm.malatyapark, veya www.twitter.com/Malatya_Park adreslerimizden çok yakından takip edebilirsiniz.

 

Tüberküloz Haftası Bilinçlendirme Standı

Tüberküloz Haftası dolayısıyla Sağlık Müdürlüğü işbirliği ile bilinçlendirme standı kuruldu.

 

Altın Adamlar Anaokulu Sergisi

D&R VE Rodi arasında sergi alanında Anaokulu etkinlikleri sergisi gerçekleştirildi.

 

Orman Türküleri Konseri

23-24-25 Mart'ta Sevilen Orman Türkülerinden oluşan canılı müzik dinletisi gerçekleştirildi.

 

Malatya Park Ormanı

23 Mart'ta ağaçlandırma alanına gidilerek Malatya Park Hatıra Ormanı ağaçlandırması yapıldı. Mağazalarımız, ziyaretçilerimiz , personellerimiz, üniversite, Orman Bölge Müdürlüğü çalışanları ile hep birlikte gerçekleştirilen ağaçlandırma şenlik havasındaydı.

 

Dünya Ormancılık Günü Ödül Töreni

Dünya Ormancılık Günü dolayısıyla Orman Bölge Müdürlüğü’nün okullar arası gerçekleştirdiği resim, şiir ve komposizyon yarışmasının ödülleri Milli Eğitim Müdürü'nün katılımıyla yapılan törenle verildi.

 

Dünya Su Günü Kutlamaları

Doğa Koleji işbirliği ile Dünya Su Günü kutlamaları gerçekleştirildi.

 

Dünya Ormancılık Günü

Dünya Ormancılık Günü dolayısıyla Orman Bölge Müdürlüğü işbirliği ile bir dizi etkinlik yanında 27 Mart'a kadar günde 1200 adet fidan dağıtımı gerçekleştirildi.

 

Çanakkale Şehitleri Sergisi

16-21 Mart arasında Çanakkale Şehitlerini ve Zaferini anma sergisi gerçekleştirildi. Akın Akın ziyaretçilerimiz sergiyi gezmeye geldi. Çocuklara da kitap hediye edildi.

 

Niran Ünsal İle Minder Sohbeti

13 Mart Salı Günü saat:18:00 de Niran Ünsal İle Minder Sohbeti Gerçekleştirildi.

 

Sağlık söyleşisi

Özel Park Hastanesi ve İnönü Üniversitesi işbirliği ile "Bilinçsiz İlaç Kullanım" konulu sağlık söyleşisi gerçekleştirilmiştir.

 

Günay Karacaoğlu ile Minder Sohbeti

12 Mart Pazartesi günü Günay Karacaoğlu ile minder sohbeti gerçekleştirildi.

 

12 Mart İstiklal Marşı'nın Kabul Yıldönümü

Malatya Park'ta, İstiklal Marşı'nın kabulünün yıldönümü dolayısıyla Tüm özel ve kamu kuruluşları, Sendika ve stk'lar ile birlikte saat 12:30'da İstiklal Marşı dinlendi.

 

Hekimhan Tanıtım Günleri

"Memleket Havası" Hekimhan Tanıtım Günleri gerçekleştirildi. Ziyaretçilerimize Hekimhan ekonomisi, kültürü, sosyal yaşamıyla tanıtıldı.

 

Vehbi Vakkasoğlu İmza Günü

Hekimhan Tanıtım Günleri Kapsamında Vehbi Vakkasoğlu Söyleşi ve İmza Günü Gerçekleştirildi.

 

Vehbi Vakkasoğlu İmza Günü

Hekimhan Tanıtım Günleri Kapsamında Vehbi Vakkasoğlu Söyleşi ve İmza Günü Gerçekleştirildi.

 

El İşi Sergisi

Aile ve Sosyal İşler Müdürlüğü İşbirliği ile Kadın Konukevi El İşi Sergisi gerçekleştirildi. Birbirinden değerli el emeği göz nuru el işleri hem sergilendi hem satışa sunuldu.

 

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun

Kadınlarımızın Dünya Kadınlar Gününü kutlamak üzere yüzlerce karanfil dağıtıldı.

 

Şiirlerden Fal Tuttuk

" Şiirlerden Fal Tuttuk" sloganıyla Kadınlara özel Şiir dinletisi gerçekleştirildi. Hanımların şiir sepetinden seçtikleri şiirler yine hanımlarımız için okundu.

 

Cilt Hastalıkları Ve Kozmetikler

Özel Gözde Hastanesi işbirliği ile Dermatolog Bülent Nuri Kalaycı 'nın katıldığı "Cilt Hastalıkları ve Kozmetikler" konulu söyleşi gerçekleştirildi.

 

Foto Mozaik Sergisi

"Mahmut Çeliker Foto Mozaik Sergisi" gerçekleştirildi. Ziyaretçilerimizin büyüteçlerle gözlemleyebildikleri resimler büyük ilgi gördü.

 

Kroner Arter Hastalıkları ve Tedavisi

Her Salı gelenekselleşerek devam eden Sağlık Söyleşilerimiz aralıksız sürüyor. Özel Sevgi Tıp Merkezi işbirliği ile Kard. Dr. Ahmet Uçkan’ın katıldığı "Kroner Arter Hastalıkları ve Tedavisi" konulu söyleşi gerçekleştirildi.

 

İletişim Ailede Başlar

Ünlü İletişim Uzmanı Fatih Akbaba ile "İletişim Ailede Başlar" konulu Minder Sohbeti gerçekleştirildi. Söyleşi de özellikle iletişimde "empati"nin önemi vurgulandı.

 

Barış Manço Konseri gerçekleştirildi.

Polis Meslek Yüksek Okulu ile Barış Manço'yu anma konseri gerçekleştirildi. Barış Manço'nun en güzel şarkılarının seslendirildiği konser büyük ilgi gördü.

 

Merceğin Önündeki Hikâyeler Büyük İlgi Gördü.

"Merceğin Önündeki Hikâyeler" Fotoğraf Sergisi'nin açılışı 24 Şubat Cuma Günü gerçekleştirildi. Sergi üç gün sürdü. Ziyaretçilerimiz ve basın tarafından büyük ilgi gördü.

 

Özel Park Hastanesi işbirliği ile Sağlık Söyleşisi

Bu haftaki sağlık söyleşisinin konusu Obezite idi. Doc. Dr. Gökhan Söğütlü ve Uzm. Diyetisyen Özalp Kaya'nın katıldığı söyleşi esnasında ziyaretçilerimize tansiyon ve şeker ölçümü de yapıldı.

 

Jenga Turnuvası Gerçekleştirildi.

Gün boyu turnuva heyecanı yaşandı. Saat 14:30 da başlayıp 18:30 a kadar süren turnuva büyük ilgi gördü. Çekişmeli süren turnuva boyunca heyecanlı dakikalar yaşandı.

 

Nermin Bezmen İmza Günü

D&R işbirliği ile 18 Şubat Cumartesi günü Nermin Bezmen imza günü düzenlendi.

 

Aşk Şarkıları Konseri

14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla romantik danslarla süslenmiş Aşk Şarkıları Konseri gerçekleştirildi.

 

Sevgililer Günü Yemeği Malatya Park'tan

1-12 Şubat arasında en fazla alışveriş yapan Park Card'lı 7 çiftin akşam yemeği Malatya Park tarafından sunuldu.

 

Onur Akın Malatya Park'taydı

Sevgililer Günü dolayısıyla Onur Akın'ın katıldığı Minder Sohbeti etkinliği gerçekleştirildi.Yoğun ilginin olduğu etkinlik söylenen duygusal parçalarla renklendi.

 

13 Şubat Atatürk'ün Malatya'ya Geliş Yıldönümü

13 Şubat dolayısıyla Atatürk Fotoğrafları Sergi'sinin resmi açılışı il protokolü ve 2. Ordu Komutanı'nın katılımıyla gerçekleştirildi ve ardından Atatürk'ün Sevdiği Şarkılar konseri hep birlikte dinlendi.

 

Hayalindeki Resmi Sen De Çiz

TED Koleji işbirliği ile "Hayalindeki Resmi Sen De Çiz" temalı çocuk atölyesi etkinliği gerçekleştirildi. Çocuklar gün boyu dilediklerince resim yapıp,renklendirdiler.

 

4 Gün 4 Gece Dans

Sevgililer Günü dolayısıyla Malatya Dans Okulu işbirliği ile 4 Gün 4 Gece sürecek olan dans gösterilerimizin startı 11 Şubat Cumartesi günü verildi.

 

Sevgililer Günü Tabloları

10-14 Şubat tarihleri arasında en az 149 TL'lik alışveriş yapan ilk 50 ziyaretçimize Kaligraf Murat Tunaboylu'nun süslemeleriyle bezenmiş tablolar hediye edildi.

 

Atatürk'ün Sevdiği Şarkılar Konseri

Atatürk'ün Malatya'ya Geliş Yıldönümü dolayısıyla 11-12-13 Şubat saat 15:00'de "Atatürk'ün Sevdiği Şarkılar" konseri gerçekleştirildi.

 

Atatürk Fotoğrafları Sergisi Açıldı

13 Şubat Atatürk'ün Malatya'ya Geliş Yıldönümü nedeniyle 10-17 Şubat tarihleri arasında gezilebilecek olan "Atatürk Fotoğrafları Sergisi" 10 Şubat'ta ziyarete açıldı.

 

09 Şubat Dünya Sigarayı Bırakma Günü

09 Şubat Dünya Sigarayı Bırakma Günü dolayısıyla hazırlatılan görseller, alanda sergilenerek ve web, facebook ve twitter da yayınlanarak ziyaretçilerimiz bilgilendirildi.

 

Opr. Dr. Hakan Aydoğan ile Sağlık Söyleşisi Gerçekleştirildi.

Her Salı gerçekleştirilerek gelenekselleşen Sağlık Söyleşimizin bu hafta ki konuğu Gözde Akademi Hastanesi'ndendi. Estetik Ameliyatların konuşulduğu söyleşide Opr. Dr. Hakan Aydoğan; estetik ameliyatların, işin uzmanları tarafından yapılması gerektiğini vurguladı.

 

Atatürk'ün Malatya'ya Gelişinin 81. Yıldönümü

Malatya Park'ta çok özel bir fotoğraf sergisi 10-17 Şubat arasında gerçekleştirilecek. Çok özel Atatürk fotoğrafları ve Atatürk'ün Malatya'ya geliş fotoğraflarından oluşan sergiye tüm ziyaretçilerimiz davetlidir.

 

4 Gün 4 Gece Dansın Büyüsü

11-14 Şubat Arasında bütün romantik danslar Malatya Park'ta. Sevgililer Günü'ne yaraşır en güzel danslar yetenekli dansçılar tarafından Malatya Park'ta sergilenecek.

 

Aşkınızı Tabloya Yazdırın

10-14 Şubat arasında her gün en az 149 TL'lik alışveriş yapan ziyaretçilerimiz seçtikleri Sevgililer Günü tablosuna istedikleri aşk sözcüklerini yazdırabilecekler. Hediyemiz olan tablolara anında Kaligraf Murat Tunaboylu tarafından istedikleri güzel dilekleri ya da sözcükleri yazdırabilecekler.

 

Sevgililer Günü Yemeğiniz Malatya Park'tan

1-12 Şubat arasında en fazla alışverişi yapan Park Card'lı ilk 25 kişinin Allesta'da Sevgililer Günü yemeği Malatya Park'tan. 13 Şubat'ta belirlenerek telefonla aranacak olan talihliler yemeğe davet edilecek. Ulaşılamayan ya da yemeğe katılamayacak olan talihlilerin yerine yine alışveriş sıralamasına göre yedek talihliler aranarak davet edilecektir.

 

"Futbol Gösterisi" gençlerin ilgi odağı oldu.

Malatya Park'ta "Yetenek Sizsiniz" yarışmacılarından Futbol Gösterisi vardı. Özellikle gençlerin büyük ilgi gösterdiği etkinlik gençlerin kendi yeteneklerini de sergilediği bir yarışmalara da sahne oldu.

 

Edirnekari ve Yağlıboya Resim Sergisi Gerçekleştirildi.

Büyük ilgi gören sergi, 3-4-5 Şubat boyunca ziyaretçilerini ağırladı. Sergi, Edirnekari ve yağlıboya resim tablo örneklerinden oluşuyordu.

 

Malatya Park Sevgililer Günü Süslemeleriyle Donatıldı.

Yaklaşan Sevgililer Günü dolayısıyla birçok etkinlik planlanırken Malatya Park süslemeleriyle de Sevgililer gününü kutlamaya hazırlandı. "Işıklı kalpler" eşliğinde çektirilen fotoğraflar 2012 Sevgililer Günü Hatırası oldu.

 

Psikolog Ferdi Bozkurt'la Sağlık Söyleşisi Gerçekleştirildi.

Malatya Park'ta artık her Salı Sağlık söyleşisi günü. İlk etkinlik Üniversal Hastanesi katkılarıyla Psikolog Ferdi Bozkurt ile gerçekleştirildi. "Aile ve çiftler arası iletişim" konulu söyleşi büyük ilgi gördü.

 

Malatya Park'ta "Canlı Müzik"

Malatya Park'ta Pazartesi-Çarşamba-Cuma saat 17.30-19.30 arası farklı bir tarzlarda "canlı müzik" dinletisi

Video İçin Tıklayın

 

Çocuk Atölyesinde bu kez "Saksı Süsleri" yapıldı.

Sevimli saksı süslerini yapan çocuklar çok mutluydular. Anne-babalarıyla birlikte hayallerindeki renklerle boyadılar saksı süslerini.

 

Osmanlı El Sanatları Sergisi sona erdi.

Ebru, Ahşap Oyma ve Hat eserlerin sergilendiği etkinlik sona erdi. Uygulamalı çalışmanın da yapıldığı sergi sanatseverler tarafından çok beğenildi.

 

Çocuk Atölyesinde "sevimli çerçeveler" yapıldı.

Deniz Doğruöz'le Çocuk Atölyesi etkinliğinin konusu "sevimli çerçeveler" di. Resim çerçevelerini tasarlayıp boyayan çocukların mutluluğu görülmeye değerdi.

 

Anne-Baba semineri

Aile Eğitimcisi-Psikolog Deniz Doğruöz yine bir anne –baba semineri sundu. "Zorlukları aile olarak aşabilmek" konulu seminer her zaman ki gibi ilgi gördü.

 

"Ağaçlar ve Hikayeleri" Çocuk Atölye Etkinliğiydi.

Deniz Doğruöz'le bir başka çocuk atölye etkinliğimiz "Ağaçlar ve Hikayeleri" idi. Kendi ağaçlarını boyayan minikler bir yandan da ağaçlarla ilgili anılarını paylaştılar.

 

Deniz Doğruöz'le Gizemli Mandala Atölyesi

Deniz Doğruöz'le Çocuk Atölye Etkinlikleri 22 Ocak'ta da devam etti.Anne-babalarıyla etkinliğe katılan çocuklar eğlenceli vakitler geçirdiler.

 

Anne Baba Semineri

"Çocuğunuzla Kaliteli Zaman Geçirebilmek" konulu seminerimize ilgi büyüktü. Anne - babalar zaman zaman empati yaparak, zaman zaman beklentilerini ve sıkıntılarını dile getirerek seminere aktif olarak katıldılar.

 

Görsel Sanatlar Sergisi sona erdi.

Özel Rahime Batu İlköğretim ve Özel Turgut Özal Koleji öğrencilerinin yıl içinde yaptıkları Ürünlerin sergilendiği etkinlik büyük ilgi gördü. Eserlerin satışından elde edilen gelirin Van'daki depremzedelere gönderilecek olması ilgiyi bir kat daha artırdı.

 

Adidas Çocuk Etkinliği şenlik havasındaydı.

22 Ocak'ta tüm gün çocukların eğlencesine sahne olan etkinlik şenlik havasında geçti. Çocuklar, resimler çizip boyarken bir taraftan da karikatürlerini çizdirdiler. Basketbol oynamadaki hünerlerini sergileyenler de vardı.

 

Deniz Doğruöz'le Mis Kokulu Mumlar Atölyesi

Psikolog Deniz Doğruöz, Çocuk Atölyeleri Etkinliği çalışmasının ilk gününde çocuklarla Mis Kokulu Mumlar yaptı. Anne - babalarının eşliğinde etkinliğe katılan çocuklar yaptıkları mumlarla eğlenerek öğrendiler.

 

Buz Hokeyi Gösteri Maçı Büyük İlgi Gördü

Malatya Park Buz Pistinde gerçekleştirilen Malatya İhtisas Kulübü Buz Hokeyi takımının gösterisi gençler ve çocuklar tarafından büyük ilgiyle izlendi. Ekibinde üç milli takım oyuncusunu da barındıran takım yaptığı maçla hem basının hem de ziyaretçilerimizin ilgi odağı oldu.

 

Malatya Park Basın Günleri Sona erdi

13-14-15 Ocak'ta gerçekleştirilen Basın günleri ile Malatya Park Basın Park oldu. Ulusal Basın'dan konuklarında ağırlandığı etkinlik şenlik havasında son buldu. Yerle Basınımızın da katkılarıyla ziyaretçilerimiz basınımızı daha yakından tanıma fırsatı buldu. Ana Fuaye'den gerçekleştirilen canlı yayınlarla, il dışındaki Malatyalılar da Malatya Park ziyaretçisiydi.

 

Minder Sohbetlerinin Konuğu İRVİN CEMİL SCHİCK idi.

Minder Sohbetleri etkinliğimizin konuğu olan Prof.Dr. İrvin Cemil Schick ile Hat Sanatı üzerine ilgi çekici bir sohbet gerçekleştirdik. Büyük ilgi gören sohbet sonrası konuğumuz Malatya Park'ta bulunan Geleneksel Osmanlı Sanatları Derneği'nin Atölyesi'ni de ziyaret edip, çalışmaları inceledi.

 

Pilot Kalem Gravür Resim Sergisi Büyük İlgi Gördü.

Boray Yenipazar'ın pilot kalemle çizilmiş, Malatya'nın Tarihi Yerlerini resimleyen gravür tadındaki resim sergisi büyük ilgi gördü. Ressam Boray Yenipazar serginin açılışını yapan Malatya Valisi Sayın Ulvi Saran'a kendi yaptığı bir tabloyu da hediye etti.

 

Bowling Turnuvası Sona Erdi.

Polis Meslek Yüksek Okulu'nun gerçekleştirdiği turnuva sona erdi. Kıyasıya süren müsabaka sonunda Kazananlara madalyalarını Malatya Valisi Sayın Ulvi Saran verdi. Ayrıca Sayın Valimiz, Genel Müdürümüz Ali Günaçar ile de bowling oynadı.

 

Malatya Park'ta K9'lar Görev Başında.

Her zaman güvenliğe önem veren Malatya Park güvenlik ekibine beş K9 daha kattı. K9'lar, Malatya Park önündeki etkinlik alanında ve daha sonra ana fuaye'de yaptıkları gösterilerle ziyaretçilerimizle tanıştırıldı. Nefesleri kesen gösterileri sonucu K9'lar büyük alkış topladı.

 

Malatya Park'ta Yine Bir İlk.

Malatya'da ilk defa Malatya Park'ın ev sahipliğinde Çoklu Masa Satranç Turnuvası gerçekleştirildi. Bilim Koleji işbirliği ile usta oyunculuğunu Satranç Şampiyonu ve Doğu ve Güneydoğu Anadolu'nun tek uluslar arası satranç antronörü Ali Ekber Doğan'ın yaptığı turnuva tam iki saat boyunca heyecanlı dakikalara sebep oldu. Ziyaretçilerimiz turnuvanın sonuna kadar nefeslerini tutarak izlediler. Ustanın zaman zaman oyuncular tarafından zorlandığı turnuvada zorlu rakipler vardı. Ama kazanan olmadı. Ziyaretçilerden büyük talep ve ilgi gören turnuva sık aralıklarla tekrarlanacak.

 

Vitrin Yarışmasının Birincisi Islatıldı.

Malatya Park içindeki mağazalar arasında gerçekleşen Vitrin ve İç Görsel Yarışması sonuçlandı. 1. Miss Poem, 2. Adil Işık, 3. ise NT mağazaları seçildi. Ancak 1. olan Miss Poem mağazasının yatırımcısı ve müdürü olan Hakan Aydoğan'ı bir sürpriz bekliyordu. Malatya Park Genel Müdürü Ali Günaçar 18 lt suyu ile 1. olan Hakan Aydoğan'ı ıslattı.

 

Bale Yapan Minik Ayaklar Görülmeye Değerdi.

Bilim Kreş ve Anaokulu'nun minik öğrencileri sergiledikleri bale gösterileriyle büyük ilgi gördüler. Ana Fuaye'deki gösterilerinde birer kuğu gibiydiler. O kadar sevimliydiler ki ziyaretçilerimiz gösterilerini bitirmelerini istemediler. Böylece gösterileri planlanandan daha uzun sürdü.

 

Otomobil Talihlimiz Aracına Kavuştu.

12 Kasım'da Yavuz Seçkin tarafından çekilen kura sonucu Peugeot 3008 kazanan talihli Samet Dursun otomobilini teslim aldı. Bingöl'ün Solhan ilçesinde eğitim ordumuzun bir neferi olarak görev yapan Dursun, otomobilinin anahtarını Malatya Park Genel Müdürü'nün elinden teslim aldı.

 

Metin Şentürk'ün Katıldığı Törenle Araçlar Sahiplerine Teslim Edildi.

Malatya Park'ın bir sosyal sorumluluk projesi olarak gerçekleştirdiği kampanya büyük takdir topladı. Toplam 20 akülü engelli aracı yapılan törenle sahiplerie teslim edildi. Sayın Vali Ulvi Saran ve diğer protokol üyelerinin katıldığı töreni METİN ŞENTÜRK'ün katılımı renklendirdi. Böyle bir amaçla olmasa İstanbul'dan Aralık ayının son günü asla ayrılmayacağını vurgulayan Metin Şentürk kampanyamızı takdirle karşıladığını vurguladı.

 

Şiir Günleri Sona Erdi.

Malatya Park'ın kültürel etkinliklerinden biri daha sona erdi.Şair Bahattin Karakoç'un Onur Konuğu olduğu etkinlik Malatyalı şairlerimizin katılımıyla dolu dolu geçti. 1.Beydağı Şiir Günleri, iki gün sürdü. Etkinliğe katılan ve izleyen herkesin ortak dileği "böyle kültürel etkinliklerin aralıksız devam etmesi"idi.

 

Gripin Malatya Park'taydı

Ünlü Rock grubu GRİPİN Malatya Park'ta sevenleriyle buluştu. Minder sohbetleri konseptiyle gerçekleştirilen etkinlik ilgiyle karşılandı. Özellikle gençler soru sorabilmek ve imza alabilmek için birbirleriyle yarıştı. Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen söyleşi sonrasında Gripin go cart'ta yorgunluk attı.

 

Miniklerden Müzik Şöleni

Malatya Park'ta, 18 Aralık'ta Minikler Oda Orkestrası sevilen klasik eserleri seslendirdi. Koro ve solo eserlerin sunulduğu konser büyük beğeni topladı. Miniklerin heyecanı görülmeye değerdi.

 

Gençlik Orkestrası Konseri Sona Erdi

Malatya Park ziyaretçileri 17 Aralık günü klasik müzik konseri ve dans gösterisini bir arada izlediler. Etkinlik büyük beğeni topladı.

 

Memleket Havası Ağın Günleri

10-11 Aralık'ta Malatya Park, bütün Memleket Havası etkinliklerimizde olduğu gibi temsili olarak Ağın Park oldu. Ağınlı ve Elazığlı konuklarımızı ağırladığımız Ağın Günleri etkinliğimizde Ağın kültürü tanıtıldı. Yerel sanatçıların, yöresel Kürsübaşı etkinliği ile Malatya Park ziyaretçileri Ağın müziğinin en güzel örneklerini tanıma ve eşlik etme fırsatı buldular.

 

Kahraman Tazeoğlu İmza Günü

İlimizin kültürel dokusunun gelişimine katkıda bulunmayı hedefleyen MalatyaPark, bu çalışmalarına bir ilki daha ekledi. Şair, yazar ve radyo programcısı Kahraman Tazeoğlu D&R ve MalatyaPark işbirliğiyle sevenleriyle buluştu. Yoğun bir katılımın olduğu imza gününe özellikle gençler ilgi gösterdi.

 

El Sanatları Sergisi Sona Erdi.

Malatya Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ve MalatyaPark işbirliği ile açılan El Sanatları Sergisi üç gün boyunca ziyaretçilerimiz tarafından gezildi. Sergini açılışı, Malatya Belediye Başkanı Sayın Ahmet Çakır ve MalatyaPark Genel Müdürü Sayın Ali Günaçar tarafından yapıldı. Sergi, ziyaretçilerimiz tarafından büyük beğeni topladı.

 

Allah'ın Sadık Kulu Barla, sinema filmi kampanyamız sona erdi.

Hür Adam, filminden sonra Allahın sadık kulu barla park kartlılara 5.50 TL Kampanyası ile yoğun ilgi gördü.

 

Sinan Yağmur imza Günü

Uzun süre çok satan kitaplar listesinin ilk sırasında yer alan Aşkın Gözyaşları isimli seri kitapların yazarı SİNAN YAĞMUR'un son kitabı "Aşkın Gözyaşları Kimya Hatun" 'un tanıtımı dolayısıyla26 Kasım 2011 Cumartesi günü D&R ve MALATYA PARK işbirliğiyle imza yünü gerçekleştirildi. Yoğun ilgi gören etkinlik bütün gün sürdü.

 

Öğretmenler Günü Resim Sergisi

Öğretmenler günü dolayısıyla resim öğretmenlerinin yapmış olduğu yağlıboya resim çalışmaları, Malatya Park'ta 26-27 Kasım boyunca sergilendi. Büyük beğeni toplayan sergi bugünde ziyaretçilerimize açıktır.

 

Öğretmeneler Günü Kutlandı

Malatya İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Mehmet Bulut'un katılımıyla 26 Kasım 2011 Cumartesi günü Öğretmenler günü kutlandı. Yılın Öğretmeni seçilen Sayın Mustafa Çiçek'e ödülü verilirken konserleriyle programı renklendiren Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri MALATYA PARK Genel Müdürü Ali Günaçar tarafından ödüllendirildi.

 

"DOKTORUM" Aytuğ Çetinkaya Malatya Park'taydı.

26 Kasım Cumartesi günü, 16:00-17:00 saatleri arasında Malatya Park ve Universal Hastanesi işbirliğiyle gerçekleştirilen Sağlık Söyleşisi yoğun ilgiyle karşılandı. Sağlık sorunları olan ziyaretçilerimiz soru sormakta yarıştılar.

 

Çelikhan Günleri

25-26-27 Kasım'da Malatya Park, temsili olarak Çelikhan Park oldu. Çelikhan'lı konuklarımızı ağırladığımız Çelikhan günleri farklı etkinliklere ev sahipliği yaptı. Yerel sanatçıların ezgileri eşliğinde bütün Malatya Park ziyaretçileri hareketli bir hafta sonu geçirdiler.

 

Kum Sanatı Ressamı Malatya Park'taydı.

Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmacılarından olan Ramazan Yumrutepe gösterileriyle 25-26 Kasım'da Malatya Park'taydı. Çelikhan Park etkinliklerinden olan Kum Sanatı Gösterisi büyük ilgi gördü.

 

Yavuz Seçkin

Tüm Türkiye'yi yaptığı taklitler ile kırıp geçen, Televizyonların sempatik oyuncusu Yavuz Seçkin 2.Yılımızın büyük ödülü Peugeot 3008 in sahibini belirlendi ve heyecan 12 Kasım günü Yavuz Seçkin ile yaşandı.

 

Grup Seksendört

Yeni albümleri ile müzik piyasasına hızlı dönüş yapan Genç Kuşağın en beğendiği 'Seksendört' 2.yıl kutlamalarımızda Malatyalı gençlerle sıcacık minder sohbetlerinde buluştu.

 

Malatya Park Etkinlik

11 Kasım Cuma gününden 13 Ekim Pazar akşamına kadar Alışveriş Merkezimizde Çocuklarımız Sosis Balonlarla keyifli dakikaların tadına vardılar.

 

Atatürk Sergisi

Ulu Atatürk'ün ölümünün 73. yıldönümü anma etkinlikleri için hazırlanan "Bilinmeyenleri ile Atatürk Fotoğraf Sergisi" ile 10 Kasım'da Malatya Park'taydı.

 

Koku Atölyesi

Kadınların günlük hayatta kullandıkları kokuları kendilerinin üretmesi için düzenlediğimiz Atölyemiz ilgi ile izlendi.

 

Soğuk Heykeller

Cumhuriyetimizin 88. Yılı Kutlamaları Kapsamında Soğuk Heykel Konsept Çalışması ile Türkiye toprakları üzerinde verilen Kurtuluş Mücadelesini donuk fakat anlamlı duruşları Türk tarihinin birbirinden farklı karakterlerin gösterimi Malatya Park'ta gerçekleşti.

 

Çocukla Etkili İletişim Semineri.

Malatya Park bir ilke imza atarak Anne Çocuk İletişimi Semineri ile Tüm Anne ve anne adaylarımızı bir araya getirdi.

 

Salsa ve Bacatha Dans Gösterisi

Malatya Park'ta Latin Rüzgarı esti, Salsa ve Bacatha'nın kıvrak figürleri ile muhteşem Dans Akşamı Malatya Park'taydı

 

Okullar Açılıyor

Okulların açılması heyecanında ailelere birbirinden bol çeşit ve kaliteli Çocuk Giyim, Kırtasiye ürünleri sunan Malatya Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, her daim yaptığı kampanyalar ile alışverişi kazançlı hale getirmeye devam ediyor.12-18 Eylül tarihlerinde Okula Dönüş Kampanyası ile buluşacak olan ziyaretçilerimiz, 99 TL ve üzeri tüm Kırtasiye ve Çocuk Giyim Markalarından alışveriş sonrasında, Danışma Bankomuza uğradıklarında birbirinden farklı ve çocukların vazgeçemeyeceği hediyeler kazandı.

 

Dursun Ali Erzincanlı

Şiirin duayenlerinden Dursun Ali Erzincanlı ile Ramazan Bayramımızın maneviyatı Malatya Park'ta yaşandı.

 

Memleket Havasi Malatya Park'tan esiyor.

Türkiye'nin dördüncü büyük sarayı olan Kervansaray'dan, yılların hala dimdik ayakta tuttuğu Ulu Camisine, Kanlı Kümbet'inden Arslan Tepesine kadar tarihe ev sahipliği yapan Battalgazi'nin minyatürleri, yöresel tınılardan oluşan Müzik Dinletileri, Ebru ve Hat Sanatları, Tablolarından oluşan Tanıtım Günlerimiz, 22-28 Ağustos tarihleri arasında Malatya Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi Ana Fuaye alanında ziyaretçilerimizle buluştu.

 

Ahmet Özhan Tasavvuf Konseri

On bir ayın sultanı Ramazan-ı şerif de ziyaretçilerine özel hazırlamış olduğu etkinlikleri buluşturan,Malatya Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, bu kez de Türk Sanat ve Tasavvuf Müziğin Türkiye'de en önemli isimlerinden Ahmet Özhan'ı ağırlayıp, ziyaretçileri ile buluşturdu.

 

Cem Özer ve O'nun biriktirdikleri

Şehrinin nabzını tutmaya gayret gösteren ve yaz aylarının serin, konforlu mekânı olan Malatya Park bu kez de Türkiye'nin önemli isimlerinden Cem Özer'in İmza Gününe ev sahipliği yaptı.23 Temmuz Cumartesi saat 15.00'da Malatya Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi Ana Fuaye alanında gerçekleşen İmza Gününde sevenleri ile buluştu. Sevenlerine keyifli dakikalar hazırlayan Cem Özer, imza günü ile hayranlarına anılarını, biriktirdiklerini kendine has üslubu ile aktardı.

 

Sağlıklı Yaşam ile Sabah Sporu

Yaz aylarında Sağlıklı Yaşam Malatya Park'ta yaşandı.Bayanlar formunu Malatya Park'ta korudu,yaza formda girdi.

 

Bungee Jumping

Adrenalin Tutkunları Malatya Park'ta; Birbirinden farklı etkinlikleri gündemden düşmeyen Malatya Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi bu kez de Bungee Jumping'in müthiş heyecanını 2-3-4-5 Haziran tarihlerinde Park Card sahipleri ziyaretçileri buluşturdu.

 

Jenga Turnuvası

Dünya'da ve Türkiye'de tutku haline gelen ve oyuncuların zihinsel,fiziksel
gelişimini sağlayan Jenga Turnuvası 29 Mayıs Pazar günü saat :13.00'de
Malatya Park ana fuaye alanında gerçekleştirildi.

 

Hacivat ve Karagöz

Kültür Bakanlığı arşivlerinde senelerdir saklanan ve günümüze kadar
orijinalliğini koruyan Hayali Küçük Ali'ye ait 100 Karagöz ve Hacivat
figürlerinden oluşan sergi 11-26 Mayıs tarihlerinde Malatya Park Ana
Fuayealanında Perde Sanatı Sevenleri ile buluştu.

 

Anneler Günü

Yıl boyunca tüm özel günlerinde ziyaretçilerine farklı sürprizler yaşatan Malatya Park Alışveriş Merkezi, en değerlimiz olan annelerin anlamlı gününde Atasay’dan tek taş pırlanta yüzük hediye etti. Annelerimiz, 5-8 Mayıs tarihleri arasında Malatya Park Alışveriş Merkezinden yapacakları toplamda 149 TL ve üzeri alışveriş tutarlarında Danışma Bankosundan pırlanta kazanma şansına kavuşup,şık bir pırlanta sahibi oldular.

 

İpek Ongun

Gençlik romanları, gençlere yaşam kültürü ve kişisel gelişim gibi konularda yardımcı olmak amacıyla yazdığı bir çok değerli kitabını edebiyat severler ve hayranları için imzalayan yazarın İmza Günü 8 Mayıs 2011 Pazar Günü saat 16.00 ‘da Malatya Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi Ana Fuaye alanında gerçekleştirildi.

 

Film Afişleri Sergisi

Şehrin Çekim Noktası, Malatya’nın Tek Alışveriş Merkezi Malatya Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Kültür ve Turizm Bakanlığı Milli Kütüphane arşivlerinde yer alan Ödül Almış Türk Filmleri afişlerini misafir etti. Sergide 1970-80’li yılların ve günümüzün Türk Sinemasına damgasını vuran bir çoğumuzun çocukluk ve gençlik yıllarında kimi zaman kahkahalarla kimi zamanda göz yaşları içinde izlediğimiz unutulmaz filmlerin afişleri yer aldı.

 

Tavla Turnuvası

10-16 Mayıs Engelliler Haftası nedeniyle Türkiye Sakatlar Derneği Malatya Şubesi ile organize ettiği Tavla Turnuvasında, engelli ziyaretçilerini misafir etti. 15 Mayıs Pazar  günü Malatya Park Ana Fuaye alanında tüm engellerin kalkacağı ve sıkı bir rekabetin yaşanacağı bu anlamlı günde, kazanan 3 engelli ziyaretçimizi sürpriz hediyeleri ile ödüllendirildi.

 

Sinema Kampanyası

Gençliğin Coşkusu Sinema ile buluştu.16-19 Mayıs tüm Park Cardlılara birbirinden güzel, vizyon filmleri bir alana bir bedava..

 

23 Nisan

Çocuklar 23 Nisan'da MalatyaPark'ta eğlendiler.

 

Yıldızlar Takımı

Malatya İhtisas Hokey Kulübü Yıldızlar Takımı Gösteri Maçı 24 Nisan da MalatyaPark'taydı.

 

Yoyolar Hazır! Eğlence Başlıyor!

Malatya Park'ta hafta sonu tüm çocuklar Yoyo öğrendi.

 

Mukaddes Emanetler Sergisi

Ülkemizin En Önemli Saraylarından Topkapı Sarayında bulunan ve her biri birbirinden kutsal emanetlerin tablolarının bulunduğu 'Mukaddes Emanetler' sergisini misafir etti

 

Gezegenimizin Geleceği İçin 60dk Karanlık...

Malatya Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Gezegenimizin geleceği için 60 dakika karanlığa büründü.

 

MalatyaPark On Air...

İnönü Üniversitesi MalatyaPark'ta 12 Mart Cumartesi Ana Fuaye'de radyo canlı yayınında...

 

Sadece Malatyalı Hanımlara Dünya Kadınlar Gününde Sinema Keyfi MalatyaPark’ta...

5-6-7 Mart 2011 günleri 75 TL ve üzeri alışveriş yapın, sinema keyfini MalatyaPark’ta çıkartın...

 

"Aşkın Sesine Kulak Ver" Müzik Etkinliği

Aşkın Sesine Kulak Ver" müzik etkinliği 12-13-14 Şubat 2011 tarihleri arasında ile müzikseverler ile buluştu...

 

14 Şubat Kalp Dekoru

 

Şişme Maskot Gösterisi

Şişme maskotlar, MalatyaPark'ta ziyaretçilerle buluştu.

 

14 Şubat'ta Sevgilinize Hediye

11-12-13-14 Şubat tarihlerinde tek seferde 75 TL ve üzeri alisveris yapan tüm ziyaretçilerimize 14 Şubat'ta hediye MalatyaPark'tan...

 

MalatyaPark'ta İmza Günü

Gazeteci-Yazar Mehmet BARANSU Malatya Park'ta sevenleriyle buluştu.

 

İnönü Üniversitesi Gençlik Orkestrası konseri Malatya Park'taydı

Malatya Park'ta İnönü Üniversitesi Gençlik Orkestrası tarafından "Notaların Dansı" konseri düzenlendi.

 

Malatya Park'ta Yılbaşı Eğlencesi

Malatya Park içerisinde düzenlenen yılbaşı eğlencesinde mağaza personelleri gönüllerince eğlendi...

 

Fotoğraflarla İsmet İnönü

Türkiye'nin 2. Cumhurbaşkanı İsmet İnönü'nün ölümünün 37. yıl dönümü dolayısıyla 'Fotoğraflarla İsmet İnönü' fotoğraf sergisi Malatya Park'ta açıldı.

 

2. Ordu Bölge Bandosu İnönü Anısına Konser verdi

Malatya Park AVM'nin ev sahipliginde gerçekleştirilen Türkiye'nin 2. Cumhurbaşkanı İsmet İnönü'nün ölümünün 37. yıl dönümü dolayısıyla 2. Ordu Bölge Bandosu konser verdi.

 

Flamenko Dans Gösterisi

Malatya Park'ın kültürel etkinlikler kapsamında düzenlediği Flamenko dans gösterisi 25-26 Aralık 2010 tarihlerinde Malatya Park'ta dans sevenleriyle buluştu.

 

Mehmet Turgut 46 Fotoğraf Sergisi

Ünlü Fotoğraf Sanatçısı Mehmet Turgut 46 fotoğraf sergisi'ni Ulaştırma Bakanı Sayın Binali Yıldırım'ın katılımları ile Malatya Park AVM'de fotoğraf sevenleriyle buluştu.

 

Malatya Polis Meslek Yüksek Okulu Müzik Dinletisi ve Zeybek Gösterisi

Malatya Polis Meslek Yüksek okulu Zeybek Gösterisi ve Müzik Dinletisi Malatya Park’taydı.

 

Malatya Park 1. Yıl Partisi

MalatyaPark 1. yaşını düzenlediği partiyle kutladı.

 

Malatyapark Yusuf Güney Konseri.

MalatyaPark Yusuf Güney ve sevenlerini buluşturdu.

 

Malatyapark 1. yaşını Malatyalı Çocuklarla Kutladı.

MalatyaPark 1. yaşını düzenlediği etkinliklerle Malatyalı çocuklarla birlikte kutladı.

 

Malatyapark'ta Latin Dans Grubu Gösterisi

Malatya Park Alışveriş Merkezi 6 - 7 Kasım'da Muhteşem Latin Dans Grubu Gösterisine ev sahipliği yaptı.

 

Malatyapark'ta muhteşem Havai Fişek Gösterisi

Malatya Park Alışveriş Merkezi 29 Ekimi Muhteşem Havai Fişek Gösterisi ile kutladı.

 

Nefise Karatay Malatyapark'ta sevenleriyle buluştu

Malatya Park Alışveriş Merkezi Nefise Karatay ve Malatya'lıları buluşturdu.

 

Fatih Kısaparmak Malatyapark'ta sevenleriyle buluştu

Malatya Park Alışveriş Merkezi Fatih Kısaparmak ve Malatya'lıları buluşturdu.

 

Keman Dinletisi

Malatya Park Alışveriş Merkezi Keman dinletisi etkinliği gerçekleştirildi.

 

2.Ordu Bando Takımı ile Cumhuriyet'imizin 87. Yıl Kutlamaları

Malatya Park Alışveriş Merkezi Cumhuriyet'imizin 87. Yılını 2.Ordu Bando Takımı eşliğinde müziklerle kutladı.

 

Kerem Alışık Malatyapark'ta

Kerem Alışık sevenleriyle Malatyapark'ta buluştu. Bol bol imza dağıtan sanatçu ve sevenleri Malatyapark'ta güzel bir gün geçirdiler.

 

Usta Oyuncu sevenleri ile Malatya Park AVM’de Buluştu

Malatyapark Ünlü Oyuncu Cüneyt Arkın'ı sevenleriyle buluşturdu. Cüneyt Arkın ve Malatyalılar keyifli bir hafta sonu geçirdi.

 

Ramazan Etkinlikleri

Malatya Park Alışveriş Merkezi Ramazan ayı boyunca Malatya'lıları çeşitli etkinliklerle misafir etti.

 

Şebnem Ferah, Ceza, TNK

7 Temmuz'da Şebnem Ferah,Ceza ,TNK Malatya Park'taydı.

 

Mustafa Sandal Konseri

17 Temmuz'da Mustafa Sandal MalatyaPark'ta muhteşem konser ile Malatya halkıyla kavuştu.

 

Kukla ve Kuş Yuvası

4-6 Ağustos Kuş Yuvası Yapımı atölyelerine küçük arkadaşları bekliyoruz

 

Karizma Show Malatyapark'ta

Yetenek Sizsiniz finalistlerinden Karizma Show'un 22 Mayıs Cumartesi günü heyecan dolu gösterisi ile Malatyapark'taydı.
Gösteri Saatleri : 14:00 - 16:00 - 18:00

Fotoğraf Sergisi

Malatya Fotoğraf Sanatçıları Derneği Üyeleri 1. Karma Sergi
09-16 Mayıs 2010'da saat 16:00 Malatyapark AVM.

SHOW Radyo Dj'leri Canlı Yayında Malatyapark'ta

17 Nisan Cumartesi 16:00 - 18:00 saatleri arasında Shoe Radyo DJ'leri Canlı Yayın için Malatyaparktaydı. Yapılan canlı yayında süpriz hediyeler sahiplerini buldu...

23 Nisan Çocuk Bayramında Tüm Çocuklar Malatyapark'ta

23 Nisan Çocuk Bayramında düzenlenecek TED Koleji öğrenci sergisi, Özel İbrahim Yücel İlköğretim Okulu öğrenci korosu ve diğer okullarımızın gösterilerine tüm minik ziyaretçilerimiz davetlidir...

24 - 25 Nisan Tarihlerinde dev tavşanlar ve palyaçolar eşliğinde illüzyon show ve jonglör gösterisi sizleri bekliyor...

Milli Buz Hokeyi Takımı MalatyaPark'ta

27 Mart Cumartesi günü saat 14:00 ve 17:00'de Milli Buz Hokeyi Takımı MalatyaPark'ta muhteşem gösterileri ile ziyaretçilerle buluştu.

Kapalı Ceza Evi el işleri Malatya Park'ta sergilendi.

Malatya'nın ilk ve tek Alışveriş ve Yaşam Merkezi MalatyaPark 8-14 Mart tarihleri arasında Malatya E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Mahkumlarının yaptıkları el işleri sergisine ev sahipliği yaptı.

Masal kahramanları Malatya Park'a Geldi

Daha önce Türkiye'de benzeri görülmemiş bir gösteri olan Masal Dünyası'nın Anadolu Turnesi kapsamında 13 Şubat-21 Mart arası Malayapark Alışveriş Merkezi'ndeydi.

Avusturya ve Almanya'da özel olarak imal ettirilen Masal Dünyası'nda, dünya masallarının, insan boyutlarındaki hareketli karakterleri, özel dekorlar ve müzik eşliğinde sunuldu.

MALATYA HALK EĞİTİM MERKEZİ TAKI TASARIMI KURSU MALATYAPARK'TA YARATICILIĞINA YARATICILIK KATTI

Malatya'nın ilk ve tek Alışveriş ve Yaşam Merkezi MalatyaPark 16 Şubat itibari ile Malatya Halk Eğitim Merkezi ile ortak geliştirdiği takı tasarımı kurslarına ev sahipliği yaptı.

Malatya Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi sosyal sorumluluk kapsamında Kızılay Kan Bağışı Noktasından sonra Kadınlara yönelik çalışmalarında destek gösterirerek Malatya Hanımlarının rengarenk boncuklar ve el işleri ile hünerlerini göstermelerine fırsat tanıdı.

Alışveriş Merkezinde oluşturulacak sınıf ile kursiyere güzel vakit geçirmelerini sağladı. MalatyaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi yeni katılımcıları ile kursu tamamladı.

 

ÇANAKKALE 1915 SEDDÜLBAHIR SAVAS MÜZESINE MALATYAPARK EV SAHİPLĞİ YAPTI.

Malatya'nın ilk ve tek alışveriş merkezi MalatyaPark ana fuaye alanında Çanakkale Savaşında kullanılan  savaş malzemeleri ile tarih yeniden canlandı.29 Ocak-6 Şubat tarihleri arasında müze 10:00-22:00 saatleri arasında tüm ziyaretçilerimizin beğenisine sunuldu.

MALATYAPARK MODEL UÇAK SERGİSİ'NE EV SAHİPLİĞİ YAPTI!

MalatyaPark, 18-24 Ocak tarihleri arasında gerçekleştireceği “Model Uçak Sergisi”ile Malatya halkını model uçaklarla tanıştırdı.

KIZILAY Kan Bağış Noktası

Malatya Park Sağlık Odasında Kızılay'a kan bağışı yapabilirsiniz.

Avşar Sinemaları İmza Günü 16-17 Ocak 2010

16-17 Ocak saat 16:00'da Avşar Sinemaları İmza Gününde Türkan ŞORAY, Ferdi TAYFUR, Oya AYDOĞAN ve Cem YILMAZ ile buluştu.

Okumanın Önündeki Engelleri Kaldırdık - Ocak 2010

Malatya Park alışveriş merkezinden 11-17 Ocak tarihlerinde 25 TL'lik alışveriş yapan herkese danışma bankosunda fişlerini onaylattıklarında Dünya klasiklerinden 1 adet kitap hediye edildi

Müzik Dinletileri

Malatya Park AVM'de her hafta sonu 14:00- 16:00 saatleri arasında ziyaretçilerimiz canlı müziğe doyuyor.Her hafta farklı gruplar ile farklı müzik lezzetleri ziyaretçilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

Çocuk Etkinlikleri

MalatyaPark AVM Yeni yılda çocukları unutmadı.Tüm çocuklara çeşitli oyunlarla hediyeler dağıtılarak yeni yıla hediyelerle merhaba dediler.

Havai Fişek Gösterileri

Program:Cumartesi günü saat 17.30 ‘da 10 dakika süre ile havai fişek gösterileri ile Malatya'nın gökyüzünü semalarını rengarenk yaparak 2010'a merhaba dedik.

Simema
Kampanya ve etkinliklerimizden haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olun...
Sinema
 • ANT MAN
 • KAHRAMAN
  MİÇOLAR
 • DECCAL
 • GÖREVİMİZ
  TEHLİKE
 • GÖREVİMİZ
  TEHLİKE
 • İKİ AŞK
  ARASINDA
 • KAĞITTAN
  KENTLER
 • TERMİNATÖR
 • SİCCİN 2
 • KUTUPTA MACERA
Anket
Etkinliklerimizi nasıl buluyorsunuz?