Uluslararası arenada başarı sahibi olan kişi ve kurumların onurlandırılması ve başarılarının tanıtılması amacıyla 15 yıldır düzenlenen ve iş dünyasının en prestijli ödüllerinden biri olarak kabul edilen Stevie İş Ödülleri sahiplerini buldu. MalatyaPark 4 kategoride aldığı 5 ödül ile Stevie Ödülleri’ne damgasını vurdu.

Kazananlar, dünya çapında 270’den fazla profesyonelin ortalama skorlarına göre iki aydan fazla bir süre zarfında incelenerek belirlendi.

Altın, gümüş ve bronz dallarında verilen ödüller için 60’tan fazla ülkeden 4 bin civarı kurum ve yönetici yarıştı. Dünya çapındaki organizasyonda yarışan kurumlar; pazarlama, emlak, insan kaynakları, müşteri hizmetleri, halkla ilişkiler gibi pek çok kategoride değerlendirildi.

 

Emlak kategorisinde 2 ödül birden

MalatyaPark’ın yürütmüş olduğu başarılı kampanyalar ve şirket yönetimi uluslararası alanda da dikkatlerden kaçmadı. MalatyaPark, emlak kategorisinde göstermiş olduğu şirket ve kampanya başarıları sayesinde Yılın Şirketi Bronze ödülü ve Yılın Pazarlama Kampanyası bronze ödüllerine layık görüldü.

MalatyaPark’ın kazandığı ödüllerin listesi:

Emlak kategorisi: Yılın Şirketi (Bronze), Yılın Pazarlama Kampanyası (Bronze)

Kültür ve Sanat kategorisi: Yılın Pazarlama Kampanyası (Bronze)

Sanat ve Eğlence: Yılın İletişim Programı (Gümüş)

Etkinlik: En İyi Etkinlik (Bronze)

 

Stevie Ödülleri nedir?

İş dünyasının en prestijli ödülleri arasında gösterilen Stevie Ödülleri, 2002 yılından itibaren uluslararası arenada başarı sahibi kişi ve kuruluşların onurlandırılması ve başarılarının tanıtılması amacı ile veriliyor.

 

R||| ReputeUs
Yazar: Ozan Bayındırlı
Write a comment:

*

Your email address will not be published.

Copyright 2015 - Designed by ReputeUs

KVK | KİRALAMA DUYURULARI | Bize ulaşmak için 444 5 286

Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On LinkedinVisit Us On Instagram