Her yıl birçok alandan profesyonellere ait tasarım ve projelerin değerlendirilmesi sonucu sahiplerini bulan Uluslararası Hermes Yaratıcılık Ödülleri’nin 2018 yılı kazananları açıklandı. Geçtiğimiz yıl Sağlık Bilinci ve Kurumsal Sosyal Sorumluluk dallarında Platin, İletişim ve Pazarlama Kampanyası ile Özel Etkinlik dallarında ise Altın Hermes ödüllerine layık görülen Malatya Park, bu yılın kazananları arasında dört Platin ödülle yerini aldı.

 

Katılımcıları, kurumsal pazarlama ve iletişim departmanları, reklam ajansları, PR firmaları, grafik tasarım mağazaları, prodüksiyon şirketleri, web ve dijital içerik oluşturucular ve serbest çalışanlardan oluşan Hermes Ödülleri her yıl binlerce başvuru alıyor. Bu yıl gerçekleştirilen yarışma, Basılı Medya, Halkla İlişkiler / İletişim ve Elektronik / Sosyal / Etkileşimli Medya olacak şekilde üç ana başlık altında yer alan iki yüz kategoriyle düzenlendi. Reklamlar, yayınlar, web siteleri ve videolar gibi bireysel yayınların yanı sıra, ayrıca stratejik kampanyalar ve medya yerleştirmeleri de kategoriler arasında yer aldı.

 

Malatya Park Hermes Ödülleri’ne bu yıl, bir sosyal sorumluluk projesi olan “Malatya’da Herkes Bir Sinema Filmi İzleyecek” kampanyası ile katıldı. Malatya yaşlı bakım ve huzur evleri ile yetiştirme yurtlarından misafirlerimiz Avşar Sinemaları’nda ağırlandı ve birlikte film izlendi. Böylelikle, sinemada film izlemenin mutluluğunu hiç tatmamış ya da unutmuş, genç ve yaşlı hemşehrilerimizle birlikte harika zamanlar geçirme fırsatı yakaladık.

 

Bu proje ile adaylar arasında yer alan Malatya Park, 2018 Hermes Yaratıcılık Ödülleri’nde, İletişim ve Pazarlama Kampanyası, Kurumsal Sosyal Sorumluluk, Özel Etkinlik ve Halkla İlişkiler Kampanyası dallarının her birinde Platin ödüle layık görüldü. Geçtiğimiz yıl koyduğu çıtayı daha da yükseğe taşıyan Malatya Park bir alış veriş merkezinin üstlenmesi gereken sosyal rolleri yeniden tanımlayarak çok değerli kentimiz Malatya’ya bir kez daha değer katmanın mutluluğunu yaşıyor. Sizlerle birlikte daha büyük başarılara ulaşarak kentimizi ve ülkemizi geleceğe taşımaya devam ediyoruz.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

Copyright 2015 - Designed by ReputeUs

KVK | KİRALAMA DUYURULARI | Bize ulaşmak için 444 5 286

Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On LinkedinVisit Us On Instagram