Sevdiklerinizin doğum günleri onlar için olduğu kadar sizler için de önemli ve değerlidir. Bu özel günlerinde onları mutlu etmek adına onlar için uygun hediyeyi bulmaya çabalarsınız. Bu yazımızda sizlere, zodyakın ilk burcu kabul edilen Koç burcu insanları için alabileceğiniz bazı hediye tavsiyeleri vermek istedik.

21 Mart’ta, Bahar gündönümü ile başlayan Koç burcu, kışın ağırlığını üzerinden atan doğa misali canlı ve heyacanlıdır, hem fiziksel hem de ruhsal enerjileri yüksektir. Bu enerjileri hayatın akışı içerisinde onlara hareketlilik ve atiklik verir. Koçlar düşünce ve kararlarında olduğu gibi giyim ve aksesuar konusunda da yenilikçi ve iddialıdır. Doğal egoları nedeniyle dikkatlerin üzerlerinde olduğu ortamlardan ve aktivitelerden hoşlandıklarından, onlar için öncelikle özel ve süprizlerle dolu bir doğum günü planlamanızı öneriyoruz. Tabi ki bu özel günü güzel bir hediyeyle taçlandırmanız gerekiyor ve işte Koçlar için hediye önerilerimiz geliyor.

 

Liderlik Kafada Başlar

Koç burcu lider özelliği ile insan bedeninde kafa kısmını temsil eder. Bu metaforik bağlantı özellikle Koç kadınları için beğeni ve istekleri bakımından aslında reeldir de. Yüz ve saçlarının bakımına önem verdiklerinden MalatyaPark Flomar’dan alacağınız makyaj malzemeleri, özellikle kırmızı tonlarda ruj ve ojeler, onlar için harika birer hediye olacaktır. Ayrıca, Takıştır mağazamızda bulabileceğiniz ilgi çekici saç tokaları, taçlar, küpe ve kolyeler yine onlar için ideal hediyeler.

Saat ve bileklik gibi aksesuarlar, tarz konusundaki beğenileriyle öne çıkmayı seven Koç erkekleri için de önemli unsurlardır. Sette, şık saatler ve gümüş bileklikler gibi onlarca aksesuar çeşidiyle, Koç erkeği için en güzel hediyeleri ile MalatyaPark’ta sizleri bekliyor.

 

Dış Görünüm Önemli

Koçlar bulundukları ortamlarda dikkat çekmeyi sever, bu konuda giyim tarzlarına özenir ve güvenirler. Koç kadını için kırmızı vazgeçilmez renktir ve bu renkteki kıyafetler üzerlerinde muhteşem görünür. Tarz konusunda liderliklerini öne çıkarabilecek, kırmızı ve tonlarında elbise, etek ve bluzlar onlar için ideal hediyelerdendir. MalatyaPark Adil Işık mağazamız, kadın giyiminde öne çıkan tasarımlarıyla koç kadının beğenisini kazanacak doğru seçimi yapabilmeniz öncelikle için uğramanız gereken yerlerden. Koç kadınları dış görünüşleri kadar iç giyimlerinde de tarz sahibi olmayı severler. Onlara MalatyaPark Penti’den kırmızı ve tonlarında ya da pembe renkte bir iç çamaşırı takımı alabilirsiniz.

Yüksek enerjilerini hayatlarına yansıtmayı seven koç erkekleri içinse sokak ve doğa sporları yaparken kullanabilecekleri şort, tişört ve pantolonlar sevecekleri hediyeler olacaktır. Spor giyiminde öncü markalardan Nike ve Adidas MalatyaPark mağazalarında onlar için en güzel seçenekleri bulabilir ya da onlara Kartal Yuvası, Fenerium ve GS Store mağazalarımızdan destekledikleri takımın en yeni formalarından alabilirsiniz.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

Copyright 2015 - Designed by ReputeUs

KVK | KİRALAMA DUYURULARI | Bize ulaşmak için 444 5 286

Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On LinkedinVisit Us On Instagram