Yılın en romantik günü yaklaşırken havada kalpler uçuşmaya başladı bile… Sevgililer Günü’nde ne yapacağız? Ne hediye alsam? Yemeğe mi çıkarsam yoksa evde kendi ellerimle muhteşem bir sofra mı hazırlasam gibi sorular da çoktan sorulmaya başlandı. Ancak bunların arasında en çok kafa karıştıran, hediye meselesi. Her bütçeye uygun hediye alternatifleri ise Malatya Park AVM’de hediye paketi olmaya hazır!

 

O Güzel Gözlere İyi Bakmak Gerek

Şık bir güneş gözlüğüne kim hayır diyebilir? İşte Instagram’da paylaşma garantili bir alternatif olan çeşit çeşit modelde her tarza uygun güneş gözlükleri sizin için de bir hediye opsiyonuysa, Atasın Optik’e mutlaka bir göz atın.

 

Evliliğe 5 Kala

Eğer evlilik hazırlığı yapan bir çiftseniz, ev eşyasına olan ihtiyacınız kaçınılmaz demektir. Müstakbel gelin / damat için seçeceğiniz hediye için Tantitoni’ye uğramanızda fayda var: çiftlere özel kahve kupalarından, kahvaltılarınızı çok şık kılacak aksesuarlara kadar bir çok mutfak eşyası sizi bekliyor.

 

Aşkı Sporda Bulanlara

Eğer sevgiliniz sportif bir tarza sahipse ya da aktif olarak spor yapıyorsa, Adidas’ı es geçmemenizde fayda var. Göz dolduran Adicolor serisinden seçeceğiniz bir parça sevgilinize çok yakışacak.

 

Geleceğe Beraber Yürüyenler

Bilhassa kadınların iyi bir çift ayakkabıya asla hayır demedikleri bilinen bir gerçek. Eğer aklınızdan geçen böyle bir hediyeyse Deichmann’ın kadın ve erkek ayakkabı modellerine mutlaka göz atın, aradığınızı bulacaksınız.

 

Yemek Romantizmi

Kim demiş ille de yemek, mum ışığında romantik olur diye? İçinde bol karbonhidrat ve et bulunan yemekler çoğumuzun gizli (belki de apaçık) zevki. McDonalds’tan şöyle kocaman bir menü yaptırsanız, evde güzel bir film koysanız, sarılıp izleseniz fena mı olur?

 

Bowling’de kapışalım!

Dilerseniz bugünü çift olan arkadaşlarınızla birlikte bir eğlenceye çevirebilirsiniz. Bowling Adası’na gelin, kızlar ve erkekler olarak takımınızı kurun. Kaybeden takım, 14 Şubat’ta sevgilisi ne isterse yapsın!

 

Bi’ Kahve İçelim Mi?

Hediyeden daha da önemli olan tek bir şey var o niyet. Çünkü sevgi, küçük detaylarda saklı. O gün Starbucks’tan sevgilinize aldığınız kahvenin üzerine romantik bir not yazmayı, küçük de bir kalp kondurmayı unutmayın.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

Copyright 2015 - Designed by ReputeUs

KVK | KİRALAMA DUYURULARI | Bize ulaşmak için 444 5 286

Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On LinkedinVisit Us On Instagram