Arkadaşlarla ya da aileyle kutlanan yılbaşı günleri, büyük-küçük herkes için hem eğlenceli hem de sevgi doludur. Hediyeler alınır verilir, uzun yemek masalarında saatlerce sohbet edilir, tombala oynanır ve saat gece yarısını vurduğunda sarılıp kucaklaşılır. Gece yarısından sonra da yılbaşı kutlamasına devam edilir. Bu sefer sohbetin yerini biraz daha eğlence alır. Bu yılbaşını siz de evde geçirecekseniz eğlencenizi ikiye katlayacak oyun önerilerimize mutlaka göz atın!

 

Codename

Avrupa ve Amerika’nın en sevilen oyunu Codename, 30 dile çevrildikten sonra şimdi Türkçe versiyonu ile MalatyaPark D&R raflarındaki yerini aldı. Adını şimdilik pek duymadığımız bu oyun, yetişkinler için adeta macera ve gizem içeriyor çünkü teması ajan ve kelime! 10 kişiye kadar oyuncu ile oynanabilen Codename, 2 takım halinde oynanıyor.

Nasıl mı?

İki ajan üstadı 25 ajanın gizli kimliklerini biliyor fakat takım arkadaşları bu ajanların yalnızca kod adlarını biliyor. İki takım kendi ajanlarıyla iletişime geçmek için yarışmaya başlıyor. Tüm ajanları ile ilk iletişime geçen takım kazanıyor. Ajan üstadı bir kelime söyleyerek ipucunu veriyor ve takım arkadaşları bu ipucu ile bağlantısı bulunan kelimeleri bulmaya çalışıyor. Yanlış ipucunun izinden gitmemeye dikkat edin çünkü oyunda 1 tane suikastçı var ve suikastçıyı bulan takım anında oyunu kaybediyor!

 

Mouthguard Challenge

Ağız dolusu eğlenceye hazır olun! Mouthguard Challenge ağızlığını takıp bir şeyler anlatmak o kadar komik ve zor ki… Gülmekten kendinizi alamayacağınız bu oyunda ağızlığı takan kişi takım arkadaşlarına bir şeyler anlatmaya çalışıyor. Doğru tahminde bulunanın hanesine bir puan daha ekleniyor! Tabuyu andıran bu oyunu bu denli komik kılansa konuşmanın çok güç olması…

MalatyaPark D&R’da bulabileceğiniz Mouthguard Challenge, yılbaşı gecenize bolca eğlence katacak ve yeni yılınız bol kahkaha ile geçecek!?

 

Risk

2-5 oyuncu ile oynanabilen askeri strateji oyunu Risk, son yılların en gözde oyunlarından biri oldu. Akıl yürütmeniz ve rekabetçi yanınızı ortaya çıkarmanız çok önemli yoksa kaybetmeyi şimdiden kabullenmelisiniz. İyi bir komutan olup dünyayı fethetmek için ordunuzu kurun, stratejinizi belirleyin, düşmanlarınızın bölgelerini ele geçirin. İttifaklara ve beklenmedik saldırılara karşı ise çok dikkatli olun! Risk, MalatyaPark D&R’da sizi bekliyor!

 

Jenga

Yılların eskitemediği denge oyunu, bu yılbaşında da sizi kahkalara boğacak! Yapmanız gereken iki temel hareket: Oyuna odağınızı hiç kaybetmeyin ve dengeyi iyi tutturun! Bakalım kuleyi kim devirecek? Jenga, MalatyaPark D&R’da!

 

Tombala

Ve işte bir yılbaşı klasiği! Oyun önerilerimizde kendisine yer vermesek alınacağını düşündük. Tombala öyle bir oyun ki anneannelerimizden babalarımıza kadar herkes bu oyunu mutlaka oynamıştır. Yılbaşı eğlencelerinde Noel Baba şapkasından önde yer alır. 7’den 70’e herkesi başına toplar ve rekabet başlar. 1. çinko, 2. çinko, 3. derken işte tombala! Yepyeni yüzü ve aşina olduğumuz içeriği ile Tombala, MalatyaPark D&R raflarında!

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

Copyright 2015 - Designed by ReputeUs

KVK | KİRALAMA DUYURULARI | Bize ulaşmak için 444 5 286

Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On LinkedinVisit Us On Instagram