Geçirdiğimiz son 15-20 gün, İnönü Ünüversitesi öğrencileri için hayli yorucu geçti diye düşünüyoruz. Dönemin ilk zorlu etabı vizeler, kah uykusuz kah moralsiz bıraksa da artık geçti. Vizeler iyi geçtiyse devamı, kötü geçtiyse telafisi finallere… Şimdi bu yorgunluğu ve stresi üzerinizden atma vakti! Sınavların yüklediği aşırı ciddiyet halini artık bir kenara bırakabilir ve MalatyaPark’ta kendinizi dilediğiniz kadar şımartabilir, sınıf arkadaşlarınızla beraber vize sonrası derslere motive olabilirsiniz!

 

Birazcık alışveriş, her şeyin ilacıdır…

Vizeler istediğiniz gibi sonuçlanmadıysa üzülmeyin, finallere daha çok çalışırsınız. Kendinizi bu kasvetli havadan kurtarmak için biraz alışveriş yapın. Yoksa vizeleriniz çok mu iyi geçti? Öyleyse kendinizi MalatyaPark’ın onlarca mağaza seçeneğine bırakın ve alışverişle ödüllendirin. Kozmetikten spor giyime, ev alışverişinden aksesuara kadar Sonbahar/Kış sezonunun en seçkin ürünleri, MalatyaPark’ta sizi şımartmayı bekliyor.

 

Vizeleri boşver, bowling’den n’aber?

Şu vizeler sağolsun, rekabeti doruğa çıkarıyor. Arkadaşların en sık sorduğu soru: “Nasıl geçti?” oluyor. Neyse ki artık geçti. Şimdi buluşup hep beraber MalatyaPark’ta Bowling rekabeti vakti! Kendini bir de labutlarda göstermek isteyen arkadaşlarınızla unutulmayacak bir maça davetlisiniz!

 

Biraz bilim kurgu, biraz komedi…

Tüm hayatınız son zamanlarda yalnızca sınavdan ibaret oldu. Dersler, notlar, henüz açıklanmayan puanlar… Artık gerçek hayata dönme zamanı. Avşar Sinemaları; en yeni vizyon filmleriyle sınavlar sonrası kahkahalar atmak, biraz duygusal anlar yaşamak ya da gerçek hayattan uzaklaşıp kendini fantastik filmlere vermek isteyen öğrenciler için MalatyaPark’ta!

 

Buzda dansa var mısınız?

Dans, sizi her zaman neşelendirir. Vizeler iyi de geçmiş olsa kötü de, siz buzda kaymanın keyfiyle kendinizi mutlu edin. MalatyaPark Buz Pateni Pisti’nde kayarken kendini soğuk ülkelerdeki kuş kadar özgür hissedin, geçirdiğin haftaların stresini üzerinizden atın. Düşmekten korkmayın, uzman görevlilerimiz her zaman yanı başınızda olacaklar.

Vizelerle finaller arasındaki en tatlı mola, MalatyaPark…

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

Copyright 2015 - Designed by ReputeUs

KVK | KİRALAMA DUYURULARI | Bize ulaşmak için 444 5 286

Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On LinkedinVisit Us On Instagram