Son günlerde Malatyalı sinemaseverler başta olmak üzere, ünlü isimler, genç yönetmenler ve sinema sektörünün pek çok alanından önemli isim, heyecanla 7. Malatya Uluslararası Film Festivali’ni bekliyor. MalatyaPark olarak yine ve yeniden sanatın yanındayız. 10-12 Kasım tarihlerinde MalatyaPark’ta gerçekleşecek olan söyleşilerde Emre Kızılırmak, Murat Ünalmış, Gökhan Mumcu konuşmacı olarak katılım gösterecek. Türkiye’de pek çok kişinin beğenerek izlediği sanatçıları daha yakından tanımak ve program ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz bu haftaki blog yazımız tam sizin için!

 

Emre Kızılırmak

Kara Para Aşk dizisinin yakışıklı oyuncusu Emre Kızılırmak, şöhretli yaşamına 2017 yılında Best Model of Türkiye’de elde ettiği birincilik ile başladı. 2008’de ise Güney Kore’de düzenlenen Manhunt International erkek güzellik yarışmasında “Dünyanın En İyi Podyum Mankeni” seçildi. 2009-2011 yılları arasında ise Aşk Bir Hayal dizisinde oynadığı rol ile oyunculuk kariyerinin ilk adımını attı. Türkiye’nin “genç yetenekleri” kategorisinde ele alabileceğimiz oyuncu Emre Kızılırmak, 10 Kasım Cuma günü 18.00-19.30 arasında MalatyaPark’ta sevenleriyle buluşacak. 7. Malatya Uluslararası Film Festivali kapsamında gerçekleşecek söyleşiye davetlisiniz!

 

Murat Ünalmış

Medyatik duruşu, soyismi ile adeta uyum sergileyen Murat Ünalmış, yer aldığı tüm film ve dizilerde ilk günden beri adından söz ettirdi. Kayserili oyuncu Ünalmış, yönetmenliğini Mahsun Kırmızıgül’ün yaptığı Güneşi Gördüm filmiyle büyük beğeni toplamış ve sinema kariyerine yine bir Mahsun Kırmızıgül filmi olan New York’ta Beş Minare ile devam etmiştir. 2010 yılında oynadığı Yer Gök Aşk dizisinde başrolü paylaştığı Birce Akalay ile evlenmiş ve kısa bir süre sonra Akalay ile yollarını ayırmıştır. Yakışıklılığı ile eski sinema artistlerini aratmayan Murat Ünalmış, Sevda Kuşun Kanadında dizisinde üstlendiği rol ile tüm Türkiye halkının büyük beğenisini toplamıştır. 7. Malatya Uluslararası Film Festivali kapsamında 11 Kasım Cumartesi günü saat 18.00-19.30 saatleri arasında MalatyaPark’ta söyleşisi gerçekleşecek ünlü oyuncu Murat Ünalmış, Malatyalı sevenleri ile buluşacak! Kaçırmayın!

 

Gökhan Mumcu

1975 yılında Almanya’da doğan yakışıklı oyuncu Gökhan Mumcu, kariyerine 1995 yılında İzmir’de modellik yaparak başladı. 1998 yılında İstanbul’a yerleşti ve Beymen, Network, Damat gibi ünlü markalarla uzun yıllar çalıştı. 1999 yılında oynadığı Gilette reklamı ve ardından Kara Melek dizisi ile oyunculuğa adım atan Mumcu, 2004 yılında aldığı sunuculuk teklifini değerlendirdi ve Speed adlı otomobil programını sundu. Dizilerde oynadığı yardımcı rollerden sonra Kelebek Çıkmazı, Ateş ile Barut, Gurbet Kuşları, Her Şeye Rağmen, Kirli Oyunlar, Kurşun Bilal ve Arka Sokaklar dizilerinde başrolde yer aldı. Sinema kariyerinde de oynadığı başrolleri başarıyla sergileyen Gökhan Mumcu, 12 Kasım Pazar günü saat 18.00-19.30 arasında MalatyaPark’ta sevenleriyle buluşacak. 7. Malatya Uluslararası Film Festivali kapsamında gerçekleşecek söyleşiye tüm Malatya halkı davetlimizdir. Sizi de bekliyoruz!

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

Copyright 2015 - Designed by ReputeUs

KVK | KİRALAMA DUYURULARI | Bize ulaşmak için 444 5 286

Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On LinkedinVisit Us On Instagram