Trend araştırması yaparken sokak modası defilelerine göz atmadan olmuyor fakat defilelerde boy gösteren giysiler ya da kullanılan abartılı makyajlar biraz göz korkutmuyor değil… Günlük yaşamda kullanabileceğiniz trend giysiler ve makyaj tipleri biraz geri planda kalsa da MalatyPark olarak gününüzün her anına eşlik edecek trendleri sizler için toplamaya devam ediyoruz. 2017-2018 Sonbahar/Kış makyaj trendleri nelermiş, gelin beraber bakalım.

 

Dağınık kaşlar…

Son yılların git gide yükselişe geçen dağınık kaş modası kadınlara biraz nefes aldırıyor. İp gibi alınmış, kalemle çizilmiş kadar muntazam kaşlar artık pek tercih edilmiyor ve doğallığa dönüş devam ediyor. Kaşlarınızı sanki hiç aldırmamışsınız gibi, yalnızca kaş çevresindeki fazlalıklarını azaltarak kullanmak; sizi de doğal bir görünüme kavuşturacak ve modanın sıkı takipçisi olduğunuzu gösterecek.

 

Parlaklık, matlığı yeniyor!

Geçtiğimiz 5 yılın ön plana çıkan mat rujları, bu yıl ışıltılı bir görünüme yerini bırakıyor. Kahverengi, kırmızı, fuşya, hatta çarpıcı ve sıra dışı renklerin en mat haliyle zaman zaman maskülen, zaman zaman iddialı bir görünüm yakalamıştık. Bu kış ise ıslak görünümlü, pastel tonlarındaki dudaklar, kadınları feminen bir şıklığa davet ediyor. Kışın kasvetin inat, dudaklar tüm canlılığı ile kendini belli ediyor.

 

Eskiyen rimeller artık işe yarıyor.

Bu kış kirpikler ezber bozuyor! Kirpiklerinizi yapıştırdığı için çöpe attığınız o rimeller, bu sezon modanın habercisi oluyor. Böylece kadınlar da kirpiklerini tel tel ayırmakla uğraşmayıp alelade bir şekilde sürüp rahatça dışarı çıkabiliyor. Eğer son kullanma tarihi geçmediyse siz de beğenmeyip sürmediğiniz rimellerinizi artık rahatça kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Dikkat! Bu gözler göz alıyor!

Bu kış göz makyajında iddialı bir trendle geliyor: Sıra dışı renklerde farlar! Gözlerinizi rahatça ortaya çıkaracağınız bu trend, göz kapağı sınırlarından da taşıyor. Bu nedenle far sürerken de aşırı itinalı olmanıza gerek kalmayacak ve giysinizin rengiyle uyumlu birçok göz makyajı kombini yapabileceksiniz. Pembe, mor, mavi, turuncu gibi renkleri dilediğiniz gibi kullanabilir, biraz pırıltı bile verebilirsiniz.

 

Metalik renkler yine çok iddialı!

Gümüş gri, bakır ve altın sarısı renkleri tüm donukluğuna ve dikkat çekiciliği ile yine karşımızda! Dudak ve göz makyajınızda gece-gündüz fark etmeksizin uygulayabileceğiniz metalik renkler, özellikle sade ve şık giysilerinize muhteşem bir uyum içinde eşlik edecek. Bakır tonunu ise hafif pembe ile karıştırarak yanaklarınızı renklendirmek için kullanabilirsiniz.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

Copyright 2015 - Designed by ReputeUs

KVK | KİRALAMA DUYURULARI | Bize ulaşmak için 444 5 286

Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On LinkedinVisit Us On Instagram