Son yılların yerini koruyan birçok trendi, bu yıl değişim rüzgarlarına kapılıyor. Aksi yöne doğru keskin bir geçiş yapan moda akımı, MalatyaPark bünyesindeki pek çok mağazayı da etkisi altına alıyor. Geçen yılki giysinizi bile demode yapacak bu trend değişimini MalatyaPark mağazalarından takip edebilirsiniz.

Baştan ayağa jean!

Yünlü kalın kumaşlar, desenli taytlar, poti kareler; bu sonbahar baştan ayağa jean ile biraz klasikleşiyor. Yaklaşık son 5 yıldır bel modeli gibi kendi de yükselişte olan retro tarz yüksek bel pantolonlar, bu sezon düşük bel modasına doğru geçiyor. Kotlarınızı kot gömlek ve hatta kot ceket ile tamamlayacak kadar ön plana çıkarmanız mümkün çünkü bu trend, sezona biraz abartılı bir giriş yapıyor! Geniş ve bol kalıpların biraz uzağında slim fit modelleri sıkça göreceğimizi de söyleyebiliriz. Trendi yakından takip etmek için Mavi Jeans, Loft, Lee Cooper ve Levi’s mağazalarımızı mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Oversize dönemi bitiyor mu?

Kadınların son yıllarda kurtarıcı kalıbı olan kalıpsızlık yani oversize modası, bu sezon yerini hatları daha çok ortaya çıkaran dar kesim giysilere bırakıyor. Kalem etekler, yüksek bel çan etekler, mini streç elbiseler ve slim fit gömlekler, bu akımın habercileri… Geniş kabanların rahatlığı, bol gömleklerin kış kilolarını kapatan pratikliği ya da ziyadesiyle bol elbiselerin ferahlığı bu mevsim maalesef trend rehberinde yer almıyor. Şimdi maskülen görünümden feminen bir tarza geçiş zamanı!

Yünler, peluşlar, renkli kürkler…

Sonbahar ile başlayıp kışa doğru iyiden iyiye rengi koyulaşan kasvetli havalar, bu sezonun kabanlarıyla canlanacak! Kumaşı itibariyle sıcacık tutacak yün, peluş ya da kürklü mantolar, kimi zaman yerlere değecek kadar uzun olabilecek. Renkli bir stilin hakim olduğu bu moda akımında, geniş yün atkılarınız ve şapkalarınızı da rahatça kombininizin bir parçası haline getirebilirsiniz.

*Kürk giyerken gerçek değil, gerçeğe çok yakın bir imitasyon kullanacağınızdan elbette şüphemiz yok.

Tatlı bereler, abartılı şapkalarla değişiyor.

Yıllardır kullanmaya alıştığımız mini mini pon ponlu bereler, yünlü kalın kumaşlar ve sevimli kar kulaklıkları, bu sezon yerini abartılı şapkalara bırakıyor. Geniş ve büyük, koyu tonlardaki şapkalar; kalın kaşe kumaşları, deri detayları ve kullanışlı modelleriyle sizi hem soğuktan hem de yağmurdan koruyacak!

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

Copyright 2015 - Designed by ReputeUs

KVK | KİRALAMA DUYURULARI | Bize ulaşmak için 444 5 286

Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On LinkedinVisit Us On Instagram