Şüphesiz ki bayramın en mutlu bireyleri, çocuklardır. Şeker, çikolata, tatlı, gezmeler ve tatilin yanı sıra onları en çok sevindiren elbette bayramlık alışverişidir. Yeni giysiler ve ayakkabılar yıkanır, ütülenir ve bayramdan bir gece önce özenle baş ucuna konulur. Bayram sabahı örülen ya da taranan saçlar, tatlı mı tatlı bayramlıklarla birleşir ve miniklerin neşesi, bir şölene dönüşür. Yetişkinler için sınırsız bir alışveriş ve eğlence imkanı sunan MalatyaPark, çocuklar için de bu bayram mutluluğa davetiye çıkarıyor.

 

Kız çocukları için kırmızılar, pembeler…

Kız çocuk giyiminin asla değişmeyen trendi pembe, bu bayram da minikleri renklendirecek. DeFacto’nun hazırladığı kombin, sonbahara yaklaşan havalarda hem çocuğunuzun üşümesini engelleyecek hem de kendisini prenses gibi hissettirecek. Dilerseniz ayakkabı tercihinizi biraz daha rahat ve sportif bir tarzda yapabilirsiniz. Flo’nun renkli çocuk koleksiyonundan pembe sneaker, beyaz puantiyeleri ve fiyonguyla elbisenin üzerindeki gömleğe çok yakışacak!

‘90’lardan beri çocuk giyiminin önde gelen isimlerinden LCW, bu sezon da minikleri tatlı mı tatlı bir tarzda giydiriyor. Kırmızı etek, beyaz çorap ve sonbaharın vazgeçilmezi kot ceketle kızınız stilini ortaya koyacak.

Bayramda hem spor hem de şık görünmek isteyen çocuklara Panço, Adidas ve Nike’tan birer parça ile şeker bir kombin önerimiz var. Panço’dan alacağınız kırmızı elbisenin altına nar çiçeği Nike spor ayakkabıları giydirdiğiniz kızınız, kırmızı Adidas çantasına hem oyuncaklarını hem de şeker ve çikolatalarını koyabilir.

 

Erkek çocuklar için bu bayram yine renkli geçecek!

Botanik desenleri, yetişkinler için olduğu kadar çocuklar için de bu yaz çok moda. Panço’nun sportif erkek çocukları için kombinlediği lacivert penye şort ve palmiye desenli tişörtün üstüne Adidas’ın siyah ve cool şapkasını takıp altına da Nike’in renkli spor ayakkabılarını giyen çocuğunuz, bu bayramın en yakışıklısı olacak!

Babasına özenen klas erkek çocukları için DeFacto’dan bir kombin daha geliyor. Papyon ve gömlek ile şık görüntü elde eden kombinin altına pantolonun rengine uyum sağlayacak Spiderman’li spor ayakkabı ise Flo’dan… Minik yakışıklılara şık bir sonbaharlık kombin düşünürseniz tercihinizi LCW’den yana da kullanabilirsiniz.

Bayram sabahı çocuğunuzun saçlarını ebebek’ten aldığınız mis kokulu şampuanla yıkayıp ona güzel bayramlıklarını giydirdikten sonra bir bayram hediyesi vermek isterseniz 1 Eylül’den önce MalatyaPark D&R’a mutlaka uğramalısınız.

 

Mutlu bayramlar…

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

Copyright 2015 - Designed by ReputeUs

KVK | KİRALAMA DUYURULARI | Bize ulaşmak için 444 5 286

Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On LinkedinVisit Us On Instagram