Pazarlama ve İletişim Profesyonelleri Derneği tarafından yaratıcılığı teşvik etmek amacıyla 1995 yılından beri Amerika’da düzenlenen Hermes Creative Awards yarışması, 2017 yılının en yaratıcı projesine sahip MalatyaPark’ı 2 altın, 2 platin ödüle layık gördü.

 

Kurumsal pazarlama ve iletişim birimleri, reklam ajansları, halkla ilişkiler şirketleri, prodüksiyon firmaları, web tabanlı girişimciler ve freelance çalışanların katılabildiği yarışmada 4 dalda 4 ödül sahibi olmaktan gurur duyuyoruz.

 

“Obezite ve Fiziksel Aktivite Haritası”nı çıkarmak için İnönü Üniversitesi işbirliği ile gerçekleştirdiğimiz projenin bir kısmına ev sahipliği yaparak Hermes Awards’dan 4 büyük ödül almaya hak kazanmaktan dolayı mutluyuz. Sizlere hizmet vermeye başladığımız ilk günden beri sosyal sorumluluk projelerine her türlü desteği eksiksiz olarak veren bir AVM olarak bölgeye her anlamda katkı sunuyor, hedef kitlelerimiz ile sağlam bir bağ kurmayı amaçlıyoruz. Bu amaç doğrultusunda her geçen gün yeni bir başarıya imza atmaya devam ederek Malatya halkını her daim onurlandıracağımıza inanıyoruz.

 

2016 yılında Stevie Awards yarışma platformundan 4, MarCom yarışma platformundan 5 ödül kazandığımız kıvanç dolu günlerimize bir yenisini ekleyerek bu yılda da Hermes Creative Awards’dan kazandığımız 4 ödül ile başarımızı taçlandırıyoruz.

 

MalatyaPark farkının farkında olan herkese sonsuz teşekkürler…

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

Copyright 2015 - Designed by ReputeUs

KVK | KİRALAMA DUYURULARI | Bize ulaşmak için 444 5 286

Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On LinkedinVisit Us On Instagram