Göz kamaştıran renkler, dökümlü kollar, 60’lar, 70’ler, 80’ler… Bu yaz yine rengarenk geçecek!

 

Geniş omuzlarla duruşunuzu gösterin!

Geçmişin büyük kalıpları, maskülen ceketler, vatkalı omuzlar… Hepsi geri dönüyor! Yazlık bluz ya da büstiyerlerinizin üzerine rahatça alabileceğiniz geniş kalıplı ceketlerle duruşunuza sertlik kazandırabilirsiniz. Geniş omuzlu ceketler, ince kumaşlı ya da şifon pantolonlarla kombin edilmek için seçkin mağazalarımızda sizleri bekliyor!

 

Kırmızı mı pembe mi? Tarafınızı seçin!

Bu yazın şüphesiz ki en gözde 2 rengi pembe ve kırmızı olacak. Herhangi bir renkle kombin edilmeyi saygısızlık gören kırmızı, ayakkabıdan cekete, gömlekten eteğe kadar baştan ayağa bütünlük sağlayacak. Tamamen kırmızıyla canlandığınız günlere kırmızı oje ve rujunuz eşlik edebilecek. Kırmızının kararlılığınına inat pembe tonunun yumuşaklığı da göz kamaştıracak. Pembe; mor, sarı, turuncu gibi canlı renklerle rahatlıkla kombin edilse de kendi rengi bu sezon daha ağır basacak.

 

Spor giyin, gösterişli görün!

Şehir hayatında spora pek vakit bulunmasa da spordan yeni çıkmış gibi giyinmek bu yıl çok moda! Renkleriyle dikkat çeken spor giysiler, şatafatlı takılarla kombin ediliyor. Bu gösterişli küpeler, büyük tokalı kemerler ve platin bileziklerle ne kadar salaş görünülür, onu pek bilmiyoruz.

 

Baharın kararsız havalarına kollarınızla müdahale edin…

Ne uzun ne kısa, ne var ne yok… Bu sezonun modası dökümlü kollar, istediğiniz zaman sizi sıcak tutacak, dilerseniz sizi sıcaktan koruyacak. Yaraşa koldan tek omuzlu modellere kadar sezonun en trend üstleri, MalatyaPark mağazalarında sizleri bekliyor.

 

Geçmişten bugüne bitmeyen esinti…

Her yıl modası artarak devam eden “retro”, diğer bir deyimle “vintage” bu sezonun en trendleri arasında yine yerini alıyor. Büyük deri çantalar, mini portföyler, sivri burunlu stilettolar, büyük tokalı deri kemerler, gösterişli takıların yanı sıra pileli etekler, vatkalı bluzlar, büstiyerler ve beyaz keten giysiler; vitrinlerdeki yerini şimdiden aldı!

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

Copyright 2015 - Designed by ReputeUs

KVK | KİRALAMA DUYURULARI | Bize ulaşmak için 444 5 286

Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On LinkedinVisit Us On Instagram