İhtiyacınız olan her şeyi topluca alabilmek, kışın soğuk havalardan yazınsa sıcaktan fazla etkilenmeden alışveriş yapabilmek, ailecek ya da arkadaşlarla keyifli zaman geçirebilmek için AVM’ler en ideal yerlerdir. Özellikle çocuklar için oyun alanlarının olması ya da eğlence ve yemek merkezlerine ağrılık verilmesi, bir AVM’nin diğerlerinden daha çok tercih edilmesini sağlar.

 

Çocuklar için oyun alanları!

Kış aylarında aşırı soğuktan, yaz aylarında ise güneşin zararlı etkilerinden, özellikle çocukları korumak gerekmektedir. Parkta oyun oynayamayan çocuklar içinse en ideal yerler alışveriş merkezleridir. MalatyaPark olarak çocukların zihinsel ve fiziksel aktivitelerini geliştirecek etkinlikleri sık sık düzenliyor, onlara hem mutlu olacakları hem de yaratıcılıklarını geliştirecekleri alanlar sunuyoruz. Oyun alanında özgürce oyun oynayabilen çocuklar parkta geçirdikleri zamanı asla aramıyorlar.

 

Yetişkinler için mutlu birer an…

İş koşturması, soğuklar, sınav telaşı derken eğlenmeyi aklımıza bile getirmiyoruz. Hele ki kış aylarında evden çıkmak için neden arar oluyoruz. AVM’lerde günden güne çeşitliliği ve kalitesi artan eğlence alanları çocuklara olduğu kadar yetişkinlere de hitap ediyor. Alışveriş sırasında keyifli bir mola, toplu aktivitelerde çeşitliliği bol renkli bir dünya olan eğlence alanları her mevsim tercih edilebiliyor. MalatyaPark olarak biz de eğlenmekten geri kalmıyor; go-kart, paintball ve buz pateni pisti seçeneklerine artı olarak sinema hizmetimizle Malatya’da 7’den 70’e eğlencenin merkezi olmaya devam ediyoruz.

 

Canınız bugün yemek yapmak istemezse…

Alışveriş merkezlerinin seçilir olmasının bir diğer nedeni onlarca restoran ve kafenin bir arada bulunmasıdır. Yoğun iş temposu içinde eve gitmeden yemeğinizi yiyip kahvenizi yudumlayabileceğiniz, istediğiniz çeşit tatlıyı seçip dilerseniz evinize alıp götürebileceğiniz yemek alanları her gün yüzlerce kişiye hizmet veriyor. Temizlik denetimi düzenli olarak yapıldığı için tercih edilirliği herhangi bir restoran ya da kafeye göre daha yüksek oluyor. AVM’lerin büyük çoğunluğunda bulunan süpermarketler, mutfak başta olmak üzere evlerin tüm ihtiyaçlarını bir arada karışılıyor.

 

Kazak almak için fazla dolaşmayın…

Pantolon, kazak, ayakkabı, çanta, kozmetik gibi çeşitli alışveriş konseptlerinin hepsini bünyesinde barındıran AVM’lerin tercih edilirliği, kredi kartına taksit seçenekleri ve indirimleriyle günden güne artırıyor. Yağmurlu havalarda alışverişinizi sıcacık iç mekanlarda yapabiliyorsunuz. Seçtiğiniz kazağa uygun kot pantolonu hemen üst kattaki başka bir mağazadan bulabiliyorsunuz. Özel günlerde yapılan sürpriz indirimler sayesinde ünlü markalardan bile çok uygun fiyata alışveriş yapabiliyorsunuz.

Uluslararası bazda aldığımız ödüllerle Türkiye ve dünyada adımızı duyurmayı başardık. AVM sektörüne yeni birer bakış açısı kazandırmaktan dolayı mutlu ve gururluyuz. 2017 yılında da sizlere en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

Copyright 2015 - Designed by ReputeUs

KVK | KİRALAMA DUYURULARI | Bize ulaşmak için 444 5 286

Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On LinkedinVisit Us On Instagram