Yeni yıl yaklaşırken hemen hemen herkesin aklında aynı soru dolaşıyor: “Acaba ne hediye alsam?” Sevdiklerinizi mutlu etmek için dilerseniz küçük dilerseniz büyük bir hediye seçebilir ya da hediyenizi kendiniz yapabilirsiniz. Hala karar veremiyorsanız MalatyaPark’ın hediye önerilerine göz atabilir, kendi hediyenizi yapmak için videomuzu izleyebilirsiniz.

 

MalatyaPark’ın seçeneklerle dolu dünyasından neler alabilirsiniz?

Yeni yıla özel hazırlanan vitrinlerimiz biliyoruz ki göz alıyor fakat “Acaba hangisini seçsem?” dediğinizi duyar gibiyiz. Eğer ki hediyenizi bir kadın arkadaşınız, eş dost ya da akrabanıza alıyorsanız seçenekleriniz elbette daha fazla. Yeni yıla özel hazırlanmış yılbaşı makyaj setleri ya da vücut bakım ürünleri harika bir tercih olabilir. Bunun yanı sıra renkli çorap ya da iç çamaşırlarıyla onları mutlu edebilirsiniz. Unutmayın ki kadınlar detaycıdırlar ve bu detayları evlerinde de kullanmak isterler. Yılbaşına özel dizayn edilmiş ev ya da mutfak eşyaları ile gönüllerini fethedebilirsiniz. Çam ağacı, yılbaşı şekerlemesi, kardan adam ya da geyik figürleriyle tasarlanmış takı ve tokalar ise küçük fakat çok şık bir hediye olabilir. Eğer ki daha büyük bir hediye seçmek isterseniz yılbaşı desenli pijama-terlik takımları kadınları çok mutlu edecektir.

 

Eğer ki bir erkeğe hediye alıyorsanız seçenekleriniz biraz sınırlı olabilir fakat mükemmel bir parfüme hangi erkek hayır diyebilir? Marjinal tarzda bir erkek, kendisine yılbaşı temalı bir çorap hediye edildiğinde çok mutlu olabilir. Seçeneklerde geyik desenli kalın kazaklar, kar desenli kravatlar ve sweatshirtler olabilir. Yeni yıla özel paketlerinde vücut bakım setleri, hoş kokuları ve ambalajlarıyla erkeklerin gönlünü çalabilir. Eğer ki klasik tarzda bir erkeğe ya da babanıza hediye alıyorsanız büyük bir çikolata kutusuyla onu kolayca mutlu edebilirsiniz.

 

Yeni yıl gelmeden siz de MalatyaPark’a gelip binlerce hediye seçeneğinden birini alabilir, harika hediye paketleriyle kaplatıp sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

“Hediyemi kendim yapmak istiyorum.” diyenler için pratik ve eğlenceli bir önerimizi var. Videoya tıklayarak özellikle çocukları sevindirecek müthiş bir hediye hazırlayabilirsiniz.


 

Sağlıklı, mutlu ve huzur dolu bir yıl sizinle olsun!

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

Copyright 2015 - Designed by ReputeUs

KVK | KİRALAMA DUYURULARI | Bize ulaşmak için 444 5 286

Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On LinkedinVisit Us On Instagram