Bu yıl 13’üncüsü gerçekleşen Stevie Awards, Uluslararası İş Ödülleri kapsamında Malatya Park’ı tam 4 kategoride ödüle layık gördü. Türkiye’de Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Zorlu Holding gibi büyük isimlerin ödül kazandığı Stevie Awards 2016’nın gözdesi, bölgesindeki bütün markaları gerisinde bırakan Malatya Park oldu.

Stevie Awards nedir?

Kamu veya özel, kar amacı güden ya da gütmeyen, büyük ya da küçük ölçekli, dünya çapında tüm birey ve kuruluşlar Uluslararası İş Ödüllerine katılım sağlıyor. Katılım sayısı yıldan yıla artan yarışma, iş rekabetini, heyecanlı anları ve büyük ödülleri de beraberinde getiriyor. Bu yıl 13’üncüsü düzenlenen Uluslararası İş Ödülleri Platformunda yarışmak üzere 3.800’den fazla aday başvurdu. Altın, gümüş ve bronz ödüllerin yanı sıra genel değerlendirmeye alınan ülkeler ise yarışmada derece kazandı.

İşte ödüllerimiz:

– Marketing Campaign of the Year – Financial Cards, Products & Services ve Small-Budget

– Marketing Campaign of the Year (<3 milyon Dolar / 5 milyon Euro) - Real Estate & Retail kategorilerinde gümüş,

– Communications or PR Campaign of the Year – Marketing – Consumer Products – EMEA ve Communications or PR Campaign of the Year – Marketing – Consumer Services kategorilerinde de bronz ödül aldı.

Ödül töreni 21 Ekim’de Roma’da gerçekleşecek olan yarışmada bir Anadolu AVM’si olarak başarımızı uluslararası platforma taşımaktan gurur duyuyoruz.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

Copyright 2015 - Designed by ReputeUs

KVK | KİRALAMA DUYURULARI | Bize ulaşmak için 444 5 286

Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On LinkedinVisit Us On Instagram