Giysi modası

– Kadın

Güzellik uğruna üşüyüp hasta olma devri, bu kış itibariyle kapanıyor! Kabarık montlar, kalın kazaklar ve kadife hakimiyeti… Hem sıcak hem de konforlu giysiler, bu kış vitrinlerde sıklıkla gözümüze çarpacak. Çekinmeden alabilirsiniz. Günlük hayatın biraz dışına çıkmak gerekirse; özel gecelerde parlak deri, omuz dekolteli modeller, leopar desenler ve pırıltılı kumaşlar epey göz alacak. Kışın tüm karanlığına inat moda olan renk ise lila!

– Erkek

Kadın reyonlarının renkliliğine inat, erkekler bu kış gri ve siyaha bürünüyor. “Pembe tişört mü giyilir?” diyen erkekler bu sezon da aradığı her şeyi rahatlıkla bulabilecek. Uzun çizmeler siyahın asiliği ile maskülenleşiyor, gri ve uzun mantolar görkemli bir şıklık yaratıyor. Kalın ve geniş kaşkollar antik çağ desenleri ile ön plana çıkarken kumaş pantolonlar sweatshirt rahatlığı ile bütünleşiyor.

Ayakkabı / Çanta

– Kadın

Bu sezon biraz frapan biraz retroyuz. Sivri burun stilettolarla şıklaşıyor, kare topuklu tasarımlarla geçmişe dönüyoruz. Bilekten bağlı yüksek topuklu maskülen ayakkabılar kaba bir görüntünün en estetik halini oluşturuyor. Gece hayatındaki parlak ve renkli hava ayakkabılarda da hakim. Özellikle topuklarda detaylandırılan sim ve taşlar, tek renk elbiselerin altında göz alıcı bir şıklık yaratıyor. Leopar desen ve kürk modası ayakkabı ve çantalarda sıkça görülüyor. Ayakkabı – çanta uyumu bu yıl geride kalıyor. Zıt tarzların kombini ön plana çıkıyor. Ayağınızda sneaker varken omzunuzda parlak yılan derisi bir çanta ile rahatlıkla gezebilirsiniz. Büyük çantalar ise rahatlığınızı ikiye katlıyor. Taşıma sıkıntısı olmadan her şeyi içine dolduracağınız çantalarda parlaklık hakim!

– Erkek

Klasikliğe bürünen erkekler siyah derinin tüm kombinasyonlarını bu kış üzerinde taşıyacak. Uzun ve bağcıklı çizmeler postal tarzı tasarımlarıyla asi bir görüntü sergiliyor. Omuzdan asmalı postacı çantaları takım elbislerin en sportif ve en şık tamamlayıcısı oluyor. Parlak deri giymekten çekinmeyen erkekler içinse doya doya rugan deri kullanma şansı doğuyor.

Aksesuar Modası

– Kadın

Detaylarla boğulacağımız bu sezon kadın aksesuarları pinlerle dolup taşıyor! Eller, kollar, boyunlar aksesuarla kaplanıyor, takıp takıştırılıyor. Minimal çizgilerden tamamen uzak dizayn edilmiş aksesuarlarda maskülenlik ve pırıl pırıl taşlar bir arada kullanılıyor. Tasma kolyeler kürk ve işlemelerle taçlandırılıyor. Yıllar sonra kravat ve fular modası geri dönüyor. Tül kumaşlardan yapılan ince kemerler, naif bir şıklık yaratıyor.

– Erkek

Kravat boğuculuğuna son! Bu sezon şık ve rahat erkeklerin sezonu. Kravat iğnesini, mendili, kol düğmelerini bir kenara bırakın; siz atkıdan, bereden ve deri eldivenlerden bahsedin. Bir de tabii ki modası asla geçmeyen deri kemerlerden… Kalın deri kemerlerin özellikle eskitme tarzda tokalarla tasarlanmış olanları bu kış çok moda!

Sezonun tüm trendlerini yakalayabileceğiniz MalatyaPark, tercih yapılması zor onlarca marka ile yanı başınızda!

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

Copyright 2015 - Designed by ReputeUs

KVK | KİRALAMA DUYURULARI | Bize ulaşmak için 444 5 286

Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On LinkedinVisit Us On Instagram